Přejít k hlavnímu obsahu

Aktuality ze školní družiny

Přerušení provozu ŠD

Datum konání akce

V souladu s ustanovením § 8 odst. 2 vyhlášky č. 74/2005 Sb., o zájmovém vzdělávání v platném znění bude po dobu trvání podzimních prázdnin ve dnech 26. a 27. 10.

Hurá, sníh:-)

Kategorie
Datum konání akce

Přijel k nám bílý kůň, zasypal nám celý dvůr...a nejen dvůr, ale i město, pole, zahrady, svahy...k obrovské radosti dětí jsme neváhali a vyrazili po obědě na Gothard, abychom ten sníh pořádně vyzkoušeli:-)

1.A si poslední podzimní měsíc užila

Kategorie
Datum konání akce

S prvními sněhovými vločkami (kterých se děti nemohly dočkat) se nám hlásí zima a končí nám tak období plné barev a padajícího listí. Co že jsme to v tom listopadu všechno dělali? Připomněli si svátek Dušiček a porovnali ho s Halloweenem, vyrobili jsme si taky různé masky. Pak jsme zavítali do DDM na keramickou dílnu, která děti moc bavila a teď už jen čekáme, až se nám naše výrobky hezky vysuší a vypálí, aby si je děti mohly odnést domů. Moc děkujeme také hořickým hasičům, kteří se nás moc hezky ujali a provedli nás místní hasičskou zbrojnicí.

Hurá, keramika.

Datum konání akce

Děti z první B moc rády tvoří a vyrábějí. Tentokrát jsme navštívili dílničku keramiky v DDM. Čekala nás výroba kapříka, kterého si děti nejen samy vytvořily, ale také nazdobily podle své vlastní fantazie. Každý náš výrobek je neopakovatelný originál. Děkujeme, už se těšíme, až si všechny naše výrobky po proschnutí proschnutí a vypálení v peci přineseme domů. 

Svátek svatého Martina ve 2.B

Kategorie
Datum konání akce

I ve družině jsme si připomněli legendu o svatém Martinovi a při té příležitosti jsme si upekli svatomartinské rohlíčky  - opravdu se dětem povedly!

Podzim v družině 1.B

Datum konání akce

Podzim je období plné barev a změn v přírodě. Podzim jsme prožili kreativně, ale i v pohybu. Umožňovalo to krásné počasí, takže děti mohly trávit spoustu času pohybovými aktivitami venku, nejčastěji v sousedním parku a na školním hřišti. Hodně jsme využívali i přírodních materiálů - ať už k stavění domečků pro skřítky nebo přírodních mandal. Když počasí nepřálo tak jsme vyráběli halloweenské dekorace, cvičili s kostlivcem Edou a učili se relaxovat a odpočívat. 

Kontaktní informace

  • posta@nadaliborce.cz
    • Základní škola 493 623 109
    • Mateřská škola 606 075 020