Aktuality ze školní družiny

ZMĚNA PROVOZU ŠKOLNÍ DRUŽINY

Datum konání akce

Od 30 .11. 2020 se mění provoz ŠD - provozní doba bude 7 h - 15:30 h. 

Na základě rozhodnutí vedení školy a s ohledem na provozně - personální možnosti školy budou v ranní družině a v odpolední družině od 14:30 h žáci stejného ročníků spojeny (A+B). I nadále trvá povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole (i venku).

Sirotková P. a kolektiv ŠD

ZMĚNA PROVOZU ŠKOLNÍ DRUŽINY

Datum konání akce

Od 30 .11. 2020 se mění provoz ŠD - provozní doba bude 7 - 15:30 h. 

Na základě rozhodnutí vedení školy a s ohledem na provozně - personální možnosti školy budou ráno a cca. od 14:30 h. děti stejných ročníků spojeny. I nadále trvá povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole (i venku).

Sirotková P. a kolektiv ŠD

Věděli jste, že Falcon Heavy...

Datum konání akce

....při svém prvním letu vynesla na dráhu okolo Slunce vůz Tesla s figurínou ve skafandru? Děti z první a třetí třídy se to dozvěděly v rámci projektového dne mimo školu v Hvězdárně Jičín. 

Projektový den v ŠD - Hvězdárna Jičín

Datum konání akce

I když s časovým posunem vzhledem k nepříznivé situaci jsme se konečně dočkali!

Umíš házet?

Datum konání akce

V září jsme si v družině vyzkoušeli různé sportovní dovednosti. Zahráli jsme si petanque, francouzskou hru, kde jsme se snažili umístit koule, co nejblíže k malé kuličce. Princip hry je velmi jednoduchý, ale zvládnutí techniky a taktiky nám občas dávalo zabrat. Také jsme házeli barevné kuličky do plata na vajíčka, nebo destičkou do dálky, kde jsme si i dobře procvičili matematiku při sčítání a  odečítání bodů. Šikovnost a trpělivost jsme vyzkoušeli při nošení míčků na tenisové a pinpongové pálce při překážkové dráze.