Aktuality ze školní družiny

Týden v družince

Datum konání akce

První červnový týden jsme se v družině s p. Evou Antony věnovali malování kamenů. Každý si vymyslel vlastní obrázek a ze zadní strany jsme kameny popsali logem Facebook, PSČ a označením naší školy. Na závěr jsme kamínky přelakovali a už se těšíme, až je příští týden pustíme do světa :-). Posuďte sami, jak se nám povedly...

Také jsme prošli Trubičkovou stezku v parku ...

A užili si také bublinek :-)

Olympiáda

Datum konání akce

My nečekáme čtyři roky na zimní olympiádu, máme ji v družině každý rok. Vybrali jsme si zemi, za kterou budeme bojovat a namalovali si vlajku. Měli jsme zástupce např. z Itálie, Francie, Německa, Rakouska,Slovenska, Ukrajiny, Norska, ale i z Kanady, Jamajky a Vietnamu. Ze zimních sportů jsme si  vyzkoušeli běh a skok na lyžích, lední hokej i curling. Zajímali jsme se o historii her a seznamovali se s olympijskými symboly.

Coco

Datum konání akce

Každý rok si ve školní družině v den pololetního vysvědčení pouštíme pohádku. Je to taková odměna za naši půlroční snahu. Letos nás,ale zaskočila chřipková epidemie, tak jsem pohádku přesunuli až po jarních prázdninách. Společně jsme vybrali film Coco, udělali si pohodlí, vzali popcorn, zatemnili okna a hurá na pohádku. 

A pololetní vysvědčení jsme měli samozřejmě pěkné. 

ŠD o pololetních a jarních prázdninách nebude v provozu

Datum konání akce

Provoz školní družiny bude po dobu pololetních prázdnin ( 31. ledna 2020 ) a jarních prázdnin ( 3. - 7. února 2020 ) z důvodu malého zájmu přerušen.

Úplata za ŠD za II. pololetí

Datum konání akce

Prosíme rodiče dětí navštěvujících ŠD, aby zkontrolovali dostatečnou finanční částku na svém účtu - v únoru se bude strhávat úplata za ŠD na II. pololetí škol. roku ( částka 750,- Kč). Děkujeme.