Aktuality ze školní družiny

Podzimní skřítci

Datum konání akce

V krásném podzimním čase jsme zamířili do parku, nasbírali listy všeho druhu a vyrobili symbol podzimu. Vznikli tak naši podzimní skřítci.

Mandaly

Datum konání akce

Co jsou mandaly? Vyprávěli jsme si o jejich významu a potom si každý i nějakou vytvořil z přírodnin.

ŠD o podzimních prázdninách a ředitelském volnu nebude v provozu

Datum konání akce

Z rozhodnutí ředitele školy školní družina o podzimních prázdninách ( 29. a 30. 10. 2019) a v době ředitelského volna ( 31. 10. a 1. 11. 2019) pro nedostatečný počet zájemců NEBUDE V PROVOZU.

Veselé barvy podzimu

Datum konání akce

Měsíc říjen byl pro nás ve školní družině velmi pestrý. Vzhledem ke krásnému počasí jsme strávili nejvíce času venku a užívali poslední teplé sluneční paprsky a veselé barvy podzimu. Připravili jsme pro své nejmenší kamarády z prvních tříd šipkovanou se zapeklitými úkoly. Prvňáčci si, ale se vším poradili a společně jsme našli poklad, který jsme si spravedlivě rozdělili. Navštívili jsme také výstavu ke 100 let skautingu v Hořicích v muzeu.

Druháčci a třeťáci v DDM

Kategorie
Datum konání akce

S radostí jsme přijali pozvání do DDM, kde byly dětem představeny nabízené volnočasové aktivity - zumba, střelba Nerf pistolemi a keramicko - sochařský kroužek. Vše si mohly děti vyzkoušet a moc si to užily. Děkujeme paní ředitelce Mgr. Kosové a jejím kolegyním.