Aktuality ze školního parlamentu

Hlasujte pro naše video

Datum konání akce

Ve dnech 9. - 19. 11. od půlnoci do půlnoci bude probíhat ONLINE HLASOVÁNÍ na tomto odkazu:

https://vote.d21.me/cs/info/CEDUhlasovani

Každý hlasující může udělit 1-3 hlasy, přičemž vždy platí pravidlo 1 hlas pro 1 projekt. HLASOVÁNÍ BUDE TAJNÉ, výsledky budou zveřejněny až v době finální prezentace projektů přímo v Senátu. Hlasy se budou ověřovat pomocí ověřovacího kodu, který Vám přijde prostřednictvím SMS na Vámi zadané telefonní číslo. Projekt, který obdrží nejvíce hlasů, získá Cenu veřejnosti.

Hlasování nijak nesouvisí s prezentací a obhajobou projektu na půdě Senátu. Nejinspirativnější projekt získá prožitkový kurs pro všechny děti v parlamentu. Pomozte nám a…

Školní časopis Dalibor - třetí číslo ke stažení!

Datum konání akce

3

Medailonky našich sportovců, vtipy a perličky učitelů, fotografie prvňáčků, křížovku či připomínku důležitých výročí a spoustu zábavy nejen ze školního prostředí naleznete ve třetím čísle čtvrtletního časopisu Dalibor, který je ode dneška také ke stažení. 

Download

Na startu sezony - SAZKA olympijský víceboj

Datum konání akce

Poslední den před podzimními prázdninami si zástupci ŠP nachystali pro všechny děti Na Daliborce jednoduchý projektík. Cílem bylo zahájit novou sezonu v soutěži SAZKA Olympijský víceboj, jíž se i letos účastníme a o hodinách TV plníme jednotlivé disciplíny. Na prostranství školy si připravenou hudební rozcvičku užily jak děti I. stupně ZŠ, tak následně i ti starší. Společně jsme pak vytvořili živý symbol OH, pět vzájemně propojených  barevných kruhů. Dětem se akce moc líbila. Rádi bychom poděkovali ochotným paní učitelkám za to, že nezkazily srandu a bez problémů s námi do toho šly. Byla to paráda. :-)

Parlamenťáci jedou bomby :-)

Datum konání akce

#jedembomby #pripravyvrcholi #togetherstrong #nastartusezony #sazkaov #dosenatuvideo 

Školní parlament letos poprvé přes noc ve škole

Datum konání akce

Z pátku na sobotu jsme se školním parlamentem přespávali ve škole. Čas nezastavíš a my se na konci loňského roku museli rozloučit s kostrou našeho kolektivu. Bývalé deváťačky Nela, Verča, Valča a Jasmína odešly na SŠ a tak jsme se pokusili s Lenkou vytvořit novou osu našeho týmu. Do šestých tříd nám naštěstí přišla spousta šikovných dětí, se kterými jsme včera vymysleli hromadu nových nápadů a akcí na letošní rok. Povídali jsme si o chystaných vylepšeních, výletech a námětech pro činnost ŠP. Zvolili jsme si novou předsedkyni E. Kučerovou, její zástupkyni Z. Kotenovou a vybrali členy do dalších funkcí. Vytvořili jsme si vlastní komunikaci přes aplikaci messenger. Zhodnotili jsme prázdninovou fotografickou soutěž a vybrali vítěze. Nový kolektiv jsme stmelili pomocí několika adaptačních her. Všichni jsme se navzájem poznali a…