Aktuality ze školního parlamentu

Parlamenťáci ONLINE

Datum konání akce

Včera jsme s Lenkou a kolegy z CEDU absolvovali seminář zaměřený na práci se školním parlamentem v online prostředí a dnes už jsme měli první schůzku, na které jsme si užili kupu srandy a naplánovali hromadu akcí pro naši školu. Hodláme se takto scházet i nadále, abychom ochránili zdraví našich kamarádů. #centrumprodemokratickeuceni

Velká letní prázdninová fotosoutěž - VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ

Datum konání akce

Dnes jsme Na Daliborce vyhlásili naši letní prázdninovou fotografickou soutěž a odměnili ty, kteří nám zaslali ty NEJ snímky k tématu "Zvířátka a my." Za dva měsíce jsme na našich FB stránkách zveřejnili celkem 53 fotografií od 23 různých přispěvatelů. Někteří soutěžili i vícekrát a tolik pozitivních ohlasů z řad rodičů i okolí... WHAU, ZA…

Sbírka knih na dobrou věc

Datum konání akce

I letos pokračujeme ve spolupráci s nedalekým Ústavem sociální péče, k němuž chováme hlubokou úctu. A knihovničku je třeba obměnit novými tituly...:-)

Už máme odstužkováno!

Datum konání akce

První ročník pasování prvňáčků Na Daliborce dopadl na výbornou. O organizaci se postaral místní kroužek Parlamenťáků. Naše děti byly jako vždy úžasné a prvňáčci si to se svými rodiči užili. Po krátkých proslovech ředitele školy J. Sezimy a paní místostarostky J. Bouzkové, která přijala naše pozvání, uvítala na podiu svoje svěřence paní třídní učitelka Soňa Vrabcová, to vše za zvuků studentské hymny Gaudeamus igitur. Když naši nováčkové odříkali slavnostní slib, šlo se na věc. Kromě stužky si domů odnesli i malé dárečky. Počasí se vydařilo a my jsme moc rádi, že jsme akci, která si snad své pevné místo najde v pravidelném kalendáři, mohli uskutečnit. Velké díky patří učitelkám, která nachystaly občerstvení pro rodiče i nové členy naší školy, teď už OFICIÁLNĚ... :-)

UUUUUŽŽŽŽŽ TOOOOO ZAČALOOOOOO......:-)

Datum konání akce

Tak už je začátek září a v Parlamenťáčku už to zase žije a zvesela se vymýšlí...:-) V pátek se nás sešlo asi 15, dalších 15 nemohlo. Vypadá to slibně.... Vyhodnotili jsme vítěze v 5 kategoriích naší letní fotografické soutěže, absolvovali jsme krátké seznámení a adaptační hry a naplánovali si nejbližší akce. Původně jsme na týž den zamýšleli tolik vyhlášené přespávání ve škole, ale z hygienických důvodů jsme se nakonec rozhodli jinak.