Aktuality ze základní školy

POZOR, PRÁZDNINOVÁ FOTOSOUTĚŽ

Datum konání akce


Školní parlamenťáčky zajímá, jak se o prázdninách máte a kde se touláte. Vyfoťte se tak, aby na fotce byl nápis ZŠ Na Daliborce Hořice, logo nebo nějaký typický školní předmět. Pak nám pošlete fotku BUĎ do zprávy na FB stránkách školy, nebo přes jakoukoli soc. síť ji adresujte zástupci šk. parlamentu ve Vaší třídě. Ty hezké uveřejníme na stránkách i v časopisu a v září vyhodnotíme vítěze v kategoriích nejvzdálenější, nejzajímavější, nejvyšší, nejpraštěnější a nejlajkovanější. Odměny zajištěny 🙂 

Ještě maličkost: napište prosím do zprávy, že souhlasíte se zveřejněním podle vzoru GDPR. Díky 🙂

Školní družina o hlavních prázdninách není

Datum konání akce

Po projednání se zřizovatelem rozhodl ředitel školy v souladu s § 8 odst. 2 vyhlášky č. 74/2005 Sb. o zájmovém vzdělávání o přerušení provozu školní družiny v době hlavních prázdnin od 1. července do 30. srpna 2019.

Certifikát pilotní školy

Datum konání akce

certifikát

Dárečky pro parlamenťáčky

Datum konání akce

Ke konci šk. roku jsme se přece museli rozloučit s našimi parlamenťáčky a poděkovat jim za dobrou práci, kterou pro naši školu odvedli. Stejný dík pak patří naší redakční radě časopisu Dalibor, pro níž jsme si připravili malé dárečky. Některé holky z devítky se s námi loučí a budou nám moc chybět. Díky Nelčo, Jasmíno, Verčo, Valčo a Marku a hodně štěstí v životě...:-)

Soutěž ve sběru papíru uzavřena. Známe výsledky!

Datum konání akce

Při slavnostním zakončení školního roku na hořické radnici dne 27.6. byli odměněni ti nejlepší sběrači papíru a víček od PET lahví.

S celkovým množstvím 7.696 kg papíru zvítězila třída 1.A

Nejúspěšnějším individuálním sběračem se stala se svými 3.080 kg Rozálie Juričková z 5.A

Ondřeji Duškovi z Ostrova jsme předali 330 kg víček, které mu po směně na peníze poslouží k zmírnění průběhu jeho těžké nemoci

Nejvíce víček, a to 26.450 ks sebral Marek Doleček z 1.A

Všem vítězům gratulujeme a děkujeme všem, kteří se do sběru druhotně zpracovatelných surovin zapojili a přispěli tím k zlepšování životního prostředí.