Aktuality ze školní družiny

ŠD o podzimních prázdninách a ředitelském volnu nebude v provozu

Datum konání akce

Z rozhodnutí ředitele školy školní družina o podzimních prázdninách ( 29. a 30. 10. 2019) a v době ředitelského volna ( 31. 10. a 1. 11. 2019) pro nedostatečný počet zájemců NEBUDE V PROVOZU.

Druháčci a třeťáci v DDM

Kategorie
Datum konání akce

S radostí jsme přijali pozvání do DDM, kde byly dětem představeny nabízené volnočasové aktivity - zumba, střelba Nerf pistolemi a keramicko - sochařský kroužek. Vše si mohly děti vyzkoušet a moc si to užily. Děkujeme paní ředitelce Mgr. Kosové a jejím kolegyním.

Hledáme poklad

Datum konání akce

V pátek 11. října pro družinky prvňáčků připravily děti a p. vychovatelky z 2. tříd krásnou hru v přírodě. Počasí nám přálo, děti hledaly a plnily s elánem a radostí všechny úkoly, nakonec našly i poklad, na kterém si pochutnaly. Společné odpoledne všech oddělení družiny se náramně vydařilo, všichni byli spokojeni. Děkujeme p. vychovatelkám a dětem z 2. tříd, bylo to bezva!

Jumping ve družince

Kategorie
Datum konání akce

Dětský jumping ve družince. Děti si mohly vyzkoušet skákání na trampolínkách s doprovodem hudby a ve vedení kvalifikovaného instruktora Jumpingu. Díky této hodině možná najde dětský jumping novou tvář na kroužku, který je na této škole každou středu. Dětem se to moc líbilo a my děkujeme za hojnou účast :-) 

Naše škola, naše družina

Datum konání akce

Sešli jsme se po prázdninách v družině a jsme připraveni si celý rok naplno užít. Bude nás doprovázet celoroční hra Vzhůru na palubu.

V září bylo nádherné počasí, takže jsme nejvíce času strávili venku, na hřišti a v parku. Zahráli jsme spoustu seznamovacích her, i když se už známe, psí stopovanou a postavili plno domečků pro lesní skřítky. Prozkoumali jsme okolí školy a zjišťovali, co se přes prázdniny změnilo. Máme před sebou ještě plno krásných měsíců a zážitků :)