Aktuality ze školní družiny

Umíš házet?

Datum konání akce

V září jsme si v družině vyzkoušeli různé sportovní dovednosti. Zahráli jsme si petanque, francouzskou hru, kde jsme se snažili umístit koule, co nejblíže k malé kuličce. Princip hry je velmi jednoduchý, ale zvládnutí techniky a taktiky nám občas dávalo zabrat. Také jsme házeli barevné kuličky do plata na vajíčka, nebo destičkou do dálky, kde jsme si i dobře procvičili matematiku při sčítání a  odečítání bodů. Šikovnost a trpělivost jsme vyzkoušeli při nošení míčků na tenisové a pinpongové pálce při překážkové dráze.

Jak jsme se ocitli v kotli aneb florbalový turnaj na Daliborce

Datum konání akce

 Také jste to včera slyšeli? Mohutné skandování našich skvělých fanoušků se jistě rozléhalo široko daleko…. A co že se to vlastně dělo? To 1. – 3. oddělení školní družiny spolu s Klubem deskových her pořádaly florbalový turnaj. Zúčastnili se ho žáci 1. – 4. tříd ZŠ. Nejdříve se všechny děti seznámily s pravidly hry. Turnaje se mohl zúčastnit úplně každý, i ten, kdo třeba florbal nikdy nehrál. Po zodpovězení všetečných dotazů dětí, se děti, které turnaj hrát nechtěly, odebraly na svah u školního hřiště a svým kamarádům po celou dobu naprosto úžasně fandily. Byly jste skvělými fanoušky!

ŠD opět v Domečku

Datum konání akce

I letos jsme s radostí přijali pozvání do Domečku, kde byly dětem představeny některé nabízené zájmové kroužky. Vše jsme si moc užili - děkujeme! A těšíme se na další spolupráci! Vychovatelky ŠD

Konečně ve škole

Kategorie
Datum konání akce

Naši prvňáčci. Je nás velká parta a je nám spolu dobře!

Konečně v první třídě. Je nás pořádná parta a jsme rádi spolu! 

Zase spolu!

Datum konání akce

Po dlouhé době jsme zase spolu, jsme moc rádi, že si můžeme hrát, tvořit, sportovat ...Přejeme všem úspěšný a klidný školní rok!