Všechny aktuality

Akce Nuda? ...neznáme!!!

Datum konání akce

Již tradiční akce pod záštitou MAS Podchlumí se koná 2.9.2019 od 14:00 – 17:00 ve Smetanových sadech v Hořicích.

Cílem akce je zviditelnit volnočasové organizace a zjednodušit dětem i jejich rodičům výběr vhodného kroužku pro školní rok 2019/2020.

nuda

POZOR, PRÁZDNINOVÁ FOTOSOUTĚŽ

Datum konání akce


Školní parlamenťáčky zajímá, jak se o prázdninách máte a kde se touláte. Vyfoťte se tak, aby na fotce byl nápis ZŠ Na Daliborce Hořice, logo nebo nějaký typický školní předmět. Pak nám pošlete fotku BUĎ do zprávy na FB stránkách školy, nebo přes jakoukoli soc. síť ji adresujte zástupci šk. parlamentu ve Vaší třídě. Ty hezké uveřejníme na stránkách i v časopisu a v září vyhodnotíme vítěze v kategoriích nejvzdálenější, nejzajímavější, nejvyšší, nejpraštěnější a nejlajkovanější. Odměny zajištěny 🙂 

Ještě maličkost: napište prosím do zprávy, že souhlasíte se zveřejněním podle vzoru GDPR. Díky 🙂

Sportovci měli Vánoce už v létě

Datum konání akce

Ohromného úspěchu se Daliborce dostalo při závěrečném ceremoniálu u příležitosti zakončení sportovního projektu SAZKA Olympijský víceboj, jehož se naši žáci v loňském šk. roce zúčastnili. Vyhráli jsme fantastický poukaz v hodnotě 20.000 Kč a v nabídce firmy Hervis si vybrali libovolné sportovní vybavení. Tímto způsobem jsme tak doplnili nejen skříně kabinetu TV, ale i družiny. Paní učitelky byly moc rády za nové frisbee disky, tenisové pálky, florbalové hokejky, sadu petanque, fotbalové chrániče, volejbalové i fotbalové míče a mnoho a mnoho dalšího. Ještě jednou díky moc, týme OV :-)

Začala výměna oken a dveří na ZŠ Na Daliborce

Datum konání akce

Z kraje letošního roku proběhlo výběrové řízení na stavební práce a dodávku nových výplní otvorů pro Základní školu Na Daliborce. Práce na vlastní realizaci byly zahájeny začátkem června a provádí je na základě úspěchu ve výběrovém řízení firma DONAP Česká Skalice s.r.o.

Objem investice činí dle smlouvy 2 442 476 Kč bez DPH a představuje výměnu původních již zcela dožilých a místy až havarijních dřevěných oken s dvojsklem za nová plastová okna s trojsklem a výměnu původních dřevěných a ocelových vstupních dveří za nové hliníkové a plastové dveře. Celá investiční akce má být ukončena nejdéle do 20. srpna 2019

Touto úpravou dojde k zásadnímu zlepšení technického stavu oken vč. možnosti variabilního větrání a zejména zlepšení izolačních vlastností těchto výplní otvorů. Vlastní tektonické…

Let's Party!

Kategorie
Datum konání akce

lkjh

Hlavní prázdniny jsou tu...:-)

29.6. - 1.9.

....65 dní CHILL 

enjoy it, 2.9. 2019 back to school....:-)

Školní družina o hlavních prázdninách není

Datum konání akce

Po projednání se zřizovatelem rozhodl ředitel školy v souladu s § 8 odst. 2 vyhlášky č. 74/2005 Sb. o zájmovém vzdělávání o přerušení provozu školní družiny v době hlavních prázdnin od 1. července do 30. srpna 2019.

Certifikát pilotní školy

Datum konání akce

certifikát

A zazvonil zvonec...

Datum konání akce

......a první třídy je konec.

https://gabica.rajce.idnes.cz/vysvedceni

 

Rozloučení na radnici

Datum konání akce

Slavnostní rozloučení se školním rokem proběhlo na Městské radnici.

Konec školního roku

Datum konání akce

Loučení se školním rokem proběhlo na Městské radnici.

Rozloučení

Datum konání akce

Slavnostně jsme se rozloučili se školním rokem.

Velkou radost jsme měli z výhry ve sběru papíru.

https://gabica.rajce.idnes.cz/radnice

Dárečky pro parlamenťáčky

Datum konání akce

Ke konci šk. roku jsme se přece museli rozloučit s našimi parlamenťáčky a poděkovat jim za dobrou práci, kterou pro naši školu odvedli. Stejný dík pak patří naší redakční radě časopisu Dalibor, pro níž jsme si připravili malé dárečky. Některé holky z devítky se s námi loučí a budou nám moc chybět. Díky Nelčo, Jasmíno, Verčo, Valčo a Marku a hodně štěstí v životě...:-)