Všechny aktuality

Podrobnosti k zápisu do 1. tříd

Datum konání akce

Od září 2019 otevíráme 1 - 2 první třídy o počtu max. 50 žáků (25 + 25),

vzhledem k nižšímu počtu dětí v MŠ dokážeme přijmout všechny zájemce

 

GOTTA CATCH THEM ALL - Ve čtvrtek všichni v ZELENÉ...:-)

Datum konání akce

HG

Ve čtvrtek se koná Den Země. Tématem pro 6. ročník je voda. Uvidíme, kolik najdeme vodních druhů pokémonů v Hořicích... Jen považte, Squirtle, Psyduck, Horsea, Starme, Tentacruel nebo dokonce Kingler. Hledáme pouze v zeleném oblečení... symbolicky...:-) CATCH THEM ALL.

Zápis do prvních tříd 25.–26. dubna 2019

Datum konání akce

Vážení rodiče, milé děti.

Rádi bychom Vás pozvali k zápisu do prvních tříd na naší škole ve čtvrtek 25.4. od 14 do 18 hodin a v pátek 26.4.2019 od 14 do 16 hodin, letos s podtitulem "Pilný jako včelka". Seznámíte se s budoucími učiteli i spolužáky. Jsme připraveni pro Vás otevřít jednu až dvě první třídy. Přijímáme děti ze všech spádových oblastí i z okolí Hořic. Od září se na prvňáčky těší třídní učitelky Marcela Hornová, resp. Eva Bičišťová.

Podrobné informace ZDE

Velikonoční beseda

Datum konání akce

O Velikonočních svátcích jsme besedovali s kamarády z 1. B

a s panem farářem R. D. Mgr. Filipem Janákem.

Náš fotbalista

Datum konání akce

Skvělé 2. místo 

POSTUPUJEME aneb Medailová nadílka v Miletíně

Kategorie
Datum konání akce

Velký den pro malé fotbalisty z Daliborky na letošním ročníku McDonalds Cupu v Miletíně... V chladném počasí jsme oslavili postup v obou věkových kategoriích a kvalifikovali se tak na okresní kolo v Jičíně. Starší žáci vyhráli všechny své zápasy rozdílem třídy při celkovém skore 12:1. Nutno podotknout, že koučovat je nebylo jednoduché, protože prakticky celou dobu svírali své soupeře kolem velkého vápna. Kluci hráli s velkou chutí a bravurním přehledem. Zaslouženě vybojovali první místo a zlaté medaile. Do výběru ALL STARS byli nominováni střelec dvou hattricků Mára Gajzl a T. Lejsek. Potlesk si však zaslouží všichni. Do mladšího výběru jsem nominoval 14 dětí, ale nakonec nás odjelo jen devět. Jeden hráč na střídání byl znát, ale prvňáčkové sehráli svou partii skvěle a přestože jsme první utkání proti domácím prohráli 0:4, v…

Fujtajbl ve spolek...:-)

Datum konání akce

Páteční dopoledne opět patřilo odpadkům v Hořicích... Děti byly docela fajn, Alík neposlouchal, počasí perfektní, žaludová bitva remízová a Mário s Jirkou to do kopce Sůvovi pěkně natřeli.. :-)