Všechny aktuality

Lyžařský kurs Kořenov 2020

Datum konání akce

Ve dnech 17.- 21. února příštího roku nás čeká v sedmičce pravidelný LYŽAŘSKÝ KURS v oblíbené destinaci Kořenov v Jiizerských horách. Ve dvou chatách budou ubytovány obě třídy 7. ročníku. Ti vousatější získají chatu s automatem...:-) Proběhnout by měl výcvik lyžařský i běžecký. Vedoucí kursu je Mgr. V. Čiháková, účastníci zájezdu Mgr. S. Červená a šašek počmáraný...

K dispozici by měla snad být i tamější půjčovna lyží... Účast je povinná a je součástí výuky TV. Omluva jen ze závažných zdravotních důvodů. V předešlých letech bývalo zvykem, že se přispívala neupřesněná finanční částka z fondu SRPŠ. Bližší informace budou časem upřesňovány.

Adaptační kurz

Datum konání akce

Adaptační kurz 6.B v Ktové se nám vydařil.

Daliborka míří do senátu

Datum konání akce

Projekt našeho žákovského parlamentu a názvem "Daruj knihu, daruj radost" byl natolik úspěšný, že oslovil nejen širokou veřejnost v našem městě, ale postoupil v rámci akce "Co dělají školy pro demokracii?" vyhlášené společností Škola pro demokracii mezi 10 nejlepších projektů! Děkuji žákovskému parlamentu za reprezentaci úžasného záměru i naší školy a držím palce při prezentaci projektu 21. listopadu na půdě Senátu PČR. JS

Zlatý Ámos - nominace

Datum konání akce

Ámos

Ředitelské volno 30.10. a 1.11.

Datum konání akce

V souladu s § 24, odst. 2, zákona č. 561/2004 Sb, školský zákon ve znění pozdějších předpisů a po řádném ohlášení zřizovateli vyhlašuji ve dnech čt 31.10. - pá 1.11.2019 stejně jako ředitelé ostatních ZŠ v Hořicích z organizačních důvodů ŘEDITELSKÉ VOLNO. Školní družina nebude v těchto dnech pro nízký zájem rodičů v provozu.
Jan Sezima, ředitel školy. 

ŠD o podzimních prázdninách a ředitelském volnu nebude v provozu

Datum konání akce

Z rozhodnutí ředitele školy školní družina o podzimních prázdninách ( 29. a 30. 10. 2019) a v době ředitelského volna ( 31. 10. a 1. 11. 2019) pro nedostatečný počet zájemců NEBUDE V PROVOZU.

SAZKA OV

Datum konání akce

KIU

V pátek VŠICHNI V MODRÉM.... 

Kdo nepřijde, nechám ho propadnout z tělocviku....:-)

Na startu sezony

Datum konání akce

Školní parlament připravuje...

plakat

Workshop v Galerii plastik

Datum konání akce

Ve čtvrtek 24.10. navštívíme výtvarnou dílnu  v Galerii plastik.

Beseda v knihovně (17.listopad)

Datum konání akce

Beseda v knihovně, na kterou navážeme projektem k výročí 17. listopadu.

ŠKOLY DO ŠKOLY

Datum konání akce

Tradiční akce "Školy do školy" - prezentace středních škol ze širokého okolí v budově naší školy. V loňském roce se akce zúčastnilo 22 středních škol. Zváni jsou zejména žáci 8. - 9. tříd s rodiči.

školy

Etická výchova

Datum konání akce

Pobesedujeme na téma "KAMARÁDSTVÍ".