Všechny aktuality

Školní družina o hlavních prázdninách není

Datum konání akce

Po projednání se zřizovatelem rozhodl ředitel školy v souladu s § 8 odst. 2 vyhlášky č. 74/2005 Sb. o zájmovém vzdělávání o přerušení provozu školní družiny v době hlavních prázdnin od 1. července do 30. srpna 2019.

Sazka olympijský víceboj

Datum konání akce

SOV

Knihy pro Ústav sociální péče v Hořicích

Datum konání akce

Ve spolupráci se školním parlamentem jsme dnes zakončili projektový Měsíc knihy. Široká veřejnost bude mít možnost půjčit a pročíst si knihy v nově zřízené knihovničce v parku Ústavu sociální péče pro tělesné postižené v Hořicích a my máme obrovskou radost z toho, že jsme se na tom s dětmi mohli podílet. Klienti byli nadšeni a těší se na společné chvíle u dobré knížky. I nadále bychom moc rádi navázali na dobré vztahy a v podobných projektech pokračovali. Díky Vám všem, kteří jste přispěli..:-)

3. místo v krajském kole!

Datum konání akce

Obrovská gratulace patří Renatě Školníkové z 9.B, která v úterý 18.6.2019 skončila na 3. místě v krajském kole soutěže poznávání rostlin a živočichů v Kostelci nad Orlicí. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy. JS

diplom

JC Van Damme ... Legendy na tripu..:-)

Datum konání akce

#Jičín#jede jede mašinka#slunce sviti, ale led je kluzky#no to mu je teda# regionalni muzeum#komunismus never again#kebab, pizza#das si do nosu#valdicka brana#hochu to je vejška jako prase, to džampoval...#natalko, nespadni#lepime kolektiv#lipovaalej#valdstejnskalodzie#ten pes je hodnej#rtěnku mi dej#vedro jako blazen#dobrej výlet#byli jsme hodný#mari se usmála#učitel moc neřval...:-)

#ŽIVOT JE FAJN, VŠECHNO JE ALRIGHT#Adam Kajumi#youtuber#

Vyhráli jsme...:-)

Datum konání akce

POI

Ohromného úspěchu se naší malé škole dostalo při závěrečném ceremoniálu u příležitosti zakončení sportovního projektu SAZKA Olympijský víceboj, jehož se naši žáci zúčastnili. Z celkového počtu 260 zapojených dětí úspěšně zvládlo splnit podmínky ol. diplomu hned 253 žáčků a my jsme tak mohli bojovat o velké ceny. Ani ve snu nás ale nenapadlo, že bychom mohli být úspěšní. Dvojnásobný olympijský vítěz v rychlostní kanoistice a sportovní ředitel ČOV Martin Doktor vylosoval 35 škol, jež si mezi sebou rozdělily finanční poukazy na nákup sportovního vybavení do tělocvičen. ZÍSKALI JSME TAK FANTASTICKÝ POUKAZ na 20.000 Kč, které využijeme nejen pro zkvalitnění…

Školní časopis Dalibor - druhé číslo!

Datum konání akce

časopis

Medailonky našich sportovců, vtipy a perličky učitelů, křížovku či připomínku důležitých výročí a mnoho dalšího nejen ze školního prostředí naleznete také v druhém čísle čtvrtletního časopisu Dalibor, který je ode dneška také ke stažení.

Download

Náš poslední výlet

Datum konání akce

Báječná třída....báječný výlet ...

Konzultace s učiteli

Datum konání akce

třídní konzultace

Dne 6.6.2019 od 15 do 18 hodin budou rodičům všech žáků naší školy k dispozici všichni učitelé a vedení školy. Na schůzce lze s jednotlivými učiteli individuálně projednat prospěch a chování žáků před koncem školního roku a uzavřením klasifikace. Společně mohou zvolit postup v případě zvýšené absence žáků a budou informováni o akcích v závěru školního roku.

1. místo v okresní kole poznávání rostlin a živočichů!

Datum konání akce

Renata Školníková z 9.B již podruhé obhájila svoje prvenství v okresním kole poznávání rostlin a živočichů. Suverénně zvítězila a postoupila tak do krajského kola, které se koná 18. června v Kostelci nad Orlicí. Blahopřejeme a držíme pěsti!

diplom