Školská rada

Složení školské rady 2018/2019

(funkční období 1.5.2018 - 30.4.2021)

Jana Bouzková - zástupce zřizovatele, předseda školské rady

Ing. Tomáš Štayr - zástupce zřizovatele

Miloslava Černá - zástupce rodičů 

Mgr. Petra Sirotková, DiS. - zástupce rodičů

Mgr. Lada Štěpánková - zástupce pedagogů

Mgr. Šárka Válková - zástupce pedagogů


Zápis z jednání školské rady ze dne 6. června 2018 naleznete zde

Zápis z jednání školské rady ze dne 9. října 2017 naleznete zde

Zápis z jednání školské rady ze dne 14. října 2016 naleznete zde

Zápis jednání školské rady ze dne 31. srpna 2016 naleznete zde.