Přejít k hlavnímu obsahu

Ve škole se učí jako dřív - ale online!

Datum konání akce

Vzhledem k mimořádným opatřením a zákazu přítomnosti žáků ve škole jsme byli nuceni přemýšlet o smysluplném a jednotném způsobu výuky, který plnohodnotně nahradí povinnou školní docházku. Po konzultaci s odborníky na distanční výuku, rodiči a  s ohledem na aktuální situaci, která hned tak neskončí, jsme pro komunikaci učitelů s dětmi zvolili ověřenou platformu Microsoft Teams. Po zkušebním provozu začíná od pondělí 30.3.2020 na 2. stupni a ve vybraných třídách 1. stupně naší základní školy výuka která se bude řídit individuálním rozvrhem platným po dobu mimořádného opatření č.j. MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN k ochraně před COVID-19.

Podrobná pravidla povinného distančního vzdělávání a používání aplikace Microsoft Teams pro žáky a jejich rodiče jsou ke stažení ZDE.

Rozvrh hodin obsahuje konzultační online hodiny učitelů profilujících předmětů (M, ČJ, AJ), další mohou být dle dohody mezi učitelem a žákem (rodičem) doplněny. Výuka probíhá vždy v dopoledních hodinách, možnost chatu s učiteli do 15 hodin.

Děkujeme rodičům a žákům za podporu a trpělivost a v případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici.

Vložil/aJan Sezima – 29. březen 2020