Vlastenec rozhodl vše...:-(

Třídy
Kategorie
Datum konání akce

Ve středu 17. října jsme se zúčastnili vyrovnaného turnaje ve florbale v kat. starších žáků. Bez větších ambicí jsme vstoupili do skupiny B, kde nás čekal loňský vítěz ze ZŠ Na Habru a vždy kvalitní družstvo z Cerekvice. O to překvapivější byla cenná bezbranková remíza, kterou jsme uhráli hned v prvním utkání právě s mistrovským týmem. Zamrzí větší počet neproměněných tutovek a nastřelená tyč. Nutno podotknout, že brankář hostí zachytal famozně. V druhém utkání nám stačila k postupu i remíza, ale tři minuty před koncem si nešťastně srazil nohou míček do vlastní brány Honza Vavřinka, opora zadních řad. Když se pak jeden z našich nechal nesmyslně vyloučit na dvě minuty za nesportovní chování, už nebyla naděje zvrátit nepříznivý stav. Veliká škoda, ale dostali jsme prostou lekci z produktivity. Pozičně i týmově jsme oba zápasy jasně dominovali, tlačili, ale neskorovali... Kluci pak v zápase o konečné 5. místo jasně přehráli celek z Chomutic poměrem 3:0. Ve třech zápasech na turnaji jsme tak inkasovali pouze JEDEN VLASTNÍ GOL..., který rozhodl vše. Důkazem o smolném turnaji pak je remíza se žáky z Habru, kteří nakonec po samost. nájezdech celé okrskové kolo ovládli. Parádně zachytal P. Holiš, jenž se s jedinou obdrženou brankou stal nejlepším golmanem dne. Velké díky za uspořádání akce Mgr. Paloušovi ze Zemědělské akademie.