Přejít k hlavnímu obsahu

Osmá třída

Třídní učitelka Mgr. Pavlína Malinová

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2016
Ročník
8

Krajské kolo v piškvorkách

Datum konání akce

Krajské kolo piškvorek přivítalo tentokrát Biskupské gymnázium v Hradci Králové. Přesto, že se našemu dívčímu týmu BAF nepodařilo probojovat se do finálových soubojů, smutné jsme neodjížděly. Sešla se zde velká konkurence 16 týmů, a tak jsme si opět všichni užili atmosféru plnou soustředění, chuti nalézt tu nejlepší strategii na soupeře, procvičili si paměť, představivost, logické myšlení, a to jsou schopnosti a dovednosti potřebné i pro běžný život. A hlavně jsme si to všichni užili:-) Těšíme se zase za rok...

Vložil/aEva Antony – 20. listopad 2023

Piškvorkový turnaj - oblastní kolo

Datum konání akce

Oblastního turnaje v piškvorkách na Gymnáziu J. K. Tyla v Hradci Králové se zúčastnilo celkem 8 týmů. Naši školu reprezentovala družstva BAF - Kája Hájková, Elenka Středová a Nikča Ernstová a tým LEK - Matouš Kolář, David Mikas a Ondra Doležal. Kluci získali krásné čtvrté místo, přičemž jim bronzový stupínek utekl jen o vlásek - rozhodl až dodatečný duel dvou hráčů. Děvčata obhájila naše loňské druhé místo a pokračují do krajského kola, které se koná již příští týden. Držte jim palce!

Vložil/aEva Antony – 13. listopad 2023

Zájezd do Velké Británie 2023

Datum konání akce

Za účelem hlubšího poznání anglické kultury a jazyka jsme letos vypravili zájezd na britské ostrovy. Vybraní žáci šestých, sedmých, osmých a devátých tříd se přeplavili přes Lamanšský průliv a na týden složili svá zavazadla v rodinách dobrých lidí města Oxfordu. Starobylé město okouzlilo nejen svými pitoreskními uličkami, univerzitními kolejemi, knihovnami a muzei, ale rovněž žákům nabídlo každodenní plnotučný kurz angličtiny.

Vložil/aPetr Toman – 22. květen 2023

Sedmá třída se zúčastnila zdravotnického kurzu na Hořickém gymnáziu

Třídy
Datum konání akce

Krizové situace v sedmičce už snad díky Hořickému gymnáziu zmákneme! Zachraňovat popálené, zraněné nebo lidi po autonehodě byla fuška, ale v týmech se s tím všichni statečně poprali. Snad toto know-how nikdy nebudeme potřebovat, ale kdyby náhodou ano, tak jsme připraveni! Děkujeme za skvěle vytvořené situace, které v nejednom z žáků nejdřív vyvolaly paniku.

 

Vložil/aPavlína Malinová – 29. březen 2023