Šestá třída (A)

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2013
Ročník
6

THE CHANGE - 6.A

Kategorie
Datum konání akce

Z důvodu zefektivnění výuky VV dochází v naší třídě ke změně středečního rozvrhu. Po čtvrté vyuč. hodině tak žáci odchází na obědovou pauzu a v čase od 12:45 do 14:20 h pokračují ve výuce. Po sedmé vyuč. hodině tak končí a odchází domů.gf

Vložil/aTomáš Sůva – 20. únor 2019

Přespávání ve škole

Kategorie
Datum konání akce

 

Z úterý na středu, ze dne 12. února, jsme přespávali ve škole. Dětičky natěšené, učitel jakbysmet. Nejprve jsme si v rámci výuky AJ připomněli něco málo z historie Valentine's Day, vypracovali jsme osmisměrky a do textu skladby The power of love zapisovali vynechaná slovíčka na základě poslechu. Následovala volná zábava, jejíž program si děti naplnily dle libosti. Kupu legrace jsme si užili při třídních kolektivních hrách a pak už nás čekal film na dobrou noc. Večerka byla pozdě, o to déle jsme usnuli. Ráno jsme se v klidu nasnídali a uklidili třídu. Parádní večer! Díky všem zúčastněným. 

Vložil/aTomáš Sůva – 4. únor 2019

Vysvědčení a hurá na pololetky

Kategorie
Datum konání akce

hgfd

Ve čtvrtek, dne 31. ledna si budeme v naší třídě rozdávat výpisy vysvědčení. Zhodnotíme si I. pololetí letošního školního roku a připravíme se to druhé. Učíme se však dle normálního rozvrhu a žáci končí ve 13:30h. Další den pak nejdeme do školy, protože nás čekají pololetní prázdniny. Příjemný relax a zasloužený prodloužený víkend.

Vložil/aTomáš Sůva – 25. leden 2019

Výzdoba třídy o TP

Kategorie
Datum konání akce

Aby nezdobil třídu jenom pan učitel, zařídili jsme speciální nástěnku, kde se mohou naše děti vyjádřit. První pokus v podání Mirka, Jiřího a Petra nebyl zcela úspěšný, ale napodruhé se tohoto úkolu zhostili Filip, Kryštof a Matyáš vskutku velkolepě. Zachovali tvář komiksácké třídy a dodali plakáty Aquamana a Spidermana. RESPEKT. Perfektní práce. :-)

Vložil/aTomáš Sůva – 28. leden 2019

Vánoční vaření ve školní kuchyňce

Kategorie
Datum konání akce

O dnešní hodině pracovních činností si děti pod taktovkou p. uč. Štěpánkové zadováděly ve školní kuchyňce, kde si připravily vánoční cukroví, chlebíčky a bramborový salát. Po malé ochutnávce následovala obrovská pochvala za pěknou práci ve skupinách.

Vložil/aTomáš Sůva – 18. prosinec 2018

Vánoční koncert ze ZUŠ Střezina

Kategorie
Datum konání akce

Dnes jsme měli možnost zaposlouchat se do hudebního repertoáru studentek z hradecké ZUŠ Střezina, které k nám přijely předvést své umění. Společně jsme si zazpívali vánoční koledy a vytoužené svátky už jsou zase o krůček blíž.. HURÁ...:-)

Vložil/aTomáš Sůva – 17. prosinec 2018

Pestrý zábavný večer dopoledne? :-)

Kategorie
Datum konání akce

 

V úterý, dne 11. prosince, se naše třída šla podívat společně s celým II. stupněm ZŠ NA DALIBORCE na tradiční vystoupení žáků místního gymnázia (Zemědělské akademie). Vystoupení byla vtipná, potěšila úvodní scéna z posledních AVENGERS. Tleskalo se však především holkám z naší bývalé třídy, které si připravily talentovou soutěž.

Vložil/aTomáš Sůva – 3. prosinec 2018