Pátá třída (A)

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2014
Ročník
5

SUPER ZÁŽITKOVÝ VÝLET

Datum konání akce

Den byl super... děti byly super. V Pardubicích jsme nahlédli pod pokličku kouzel v Muzeu magie a některé triky nám prozradil sám velký kouzelník. Hned poté jsme šli procházkou přes město až k přístavišti, kde jsme nastoupili na výletní loď Arnošt z Pardubic a vychutnali si nejen plavební komoru, ale i oběd. A pak už to přišlo ... lanové centrum a bungee trampolíny a big swing a lanovka. Každý si zvolil to, na co našel odvahu a sílu.

 

Vložil/aMarcela Hornová – 19. červen 2019

PRAHA BYLA ZA ODMĚNU

Datum konání akce

Za loňský sběr papíru jsme si dopřáli výlet do Prahy, ale takový, aby to byla zábava. A naše kroky směřovaly asi takto.. Černý most - metro (...nejrychlejší jezdící schody ) - Václavské náměstí - hračkárna Hamleys ( Halk, Star Wars ... ) - Papilonia motýlí dům ( ... někdo se motýlů i bál ) - Prašná brána ( ... prý se jmenuje od toho, že na ni sedá prach  ) - Staroměstské náměstí - Orloj - Karlův most - Muzeum Karla Zemana ( ... rozluštit číselný kód a otevřít zámek od truhly s pokladem byla fuška)  - nejužší ulička v Praze ( ... jen se semafory ) - metro- Černý most.

Vložil/aMarcela Hornová – 29. květen 2019

CO JE BRZY ČEKÁ A NEMINE

Datum konání akce

V pátek nás navštívila paní Anna Kramářová, která zastupovala organizaci Jak na to. Jako odborník ve výuce dětem přednesla plno důležitých, ale i nových informací, které se týkaly období dospívání, tělesných změn v pubertě, vzniku života, základních a důležitých  návyků v intimní hygieně. V závěru zodpověděla veškeré dotazy, které děti měly a zvídavá byla přirozeně převážně děvčata.

Vložil/aMarcela Hornová – 27. květen 2019