Pátá třída (B)

Jedinečný identifikátor třídy
1B/2014
Ročník
5

CO JE BRZY ČEKÁ A NEMINE

Datum konání akce

V pátek nás navštívila paní Anna Kramářová, která zastupovala organizaci Jak na to. Jako odborník ve výuce dětem přednesla plno důležitých, ale i nových informací, které se týkaly období dospívání, tělesných změn v pubertě, vzniku života, základních a důležitých  návyků v intimní hygieně. V závěru zodpověděla veškeré dotazy, které děti měly a zvídavá byla přirozeně převážně děvčata.

Vložil/aMarcela Hornová – 27. květen 2019

SPONZORSKÝ DAR PRO PSÍ ÚTULEK

Datum konání akce

Slunce ráno sice nevyšlo, ale vyšli páťáci... a to směrem k psímu útulku na Chlumu, protože před časem dali slib, který chtěli právě v tento den splnit. Díky projektu Abeceda peněz jsme získali určitý finanční obnos, ze kterého se děti rozhodly věnovat psímu útulku SPONZORSKÝ DAR ve výši 4 000 Kč na zakoupení nové psí boudy. A za odměnu nám majitel umožnil, abychom si ji barevně vyzdobili a každé dítě se na ni viditelně podepsalo. 

Vložil/aMarcela Hornová – 25. leden 2019

POHÁDKOVÉ PŘEDSTAVENÍ O bílé lani

Datum konání akce

Ve čtvrtek 24.ledna páťáci opět navštívili Divadlo Drak v Hradci Králové. Tentokrát jsme si vybrali představení v režii Jakuba Vašíčka O bílé lani... pohádku o radosti a štěstí, smutku i bolesti a hlavně o zázraku všude kolem nás ... o lásce. A na konci? Plno otázek a zážitků... stepování královského doktora, krásné písně královny, barevná voda ve studánce, živý obraz prchající bílé laně, různé hudební nástroje, plno barev a světel a zvuků...

Vložil/aMarcela Hornová – 25. leden 2019