První třída (B)

Jedinečný identifikátor třídy
1B/2019
Ročník
1

Sběr papíru - pozor změna

Datum konání akce

Cena výkupu komodity papíru poslední roky neustále klesá. Je to dáno přebytkem papíru v EU ( nevyváží se do Číny) a i přebytkem dřeva pro papírny. Situace je tedy taková, že ve školním sběru by měl být jen papír nejvyšší kvality, jakožto vstupní surovina do papíren (nejlepší cena). Společnost NAPOS, a.s. nás informovala, že nebude nadále vykupovat karton, jakožto odpad firem - je pro další zpracování nevhodný. Prosíme tedy rodiče o dodržování níže uvedených pravidel.

Vložil/aJan Sezima – 16. říjen 2019

Jumping ve družince

Kategorie
Datum konání akce

Dětský jumping ve družince. Děti si mohly vyzkoušet skákání na trampolínkách s doprovodem hudby a ve vedení kvalifikovaného instruktora Jumpingu. Díky této hodině možná najde dětský jumping novou tvář na kroužku, který je na této škole každou středu. Dětem se to moc líbilo a my děkujeme za hojnou účast :-) 

Vložil/aVeronika Horáčková – 4. říjen 2019

Učíme se společně

Datum konání akce

Tak už máme první měsíc školy za sebou, pracovat v lavici je pro nás hračka, ale nejvíc nás baví, když si můžeme spolu s kamarády své nově nabyté vědomosti vyzkoušet a ověřit při plnění nejrůznějších úkolů...

Vložil/aEva Bičišťová – 4. říjen 2019

Družinka v Domě dětí

Kategorie
Datum konání akce

Ve čtvrtek si pro nás v Domečku připravili propagaci kroužků a prohlídku prostor. Moc se nám tam líbilo a užili jsme si to. 

Vložil/aVeronika Horáčková – 29. září 2019