Přejít k hlavnímu obsahu

Sedmá třída

Třídní učitelka Mgr. Pavlína Malinová

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2016
Ročník
7

Netopýři ve škole

Třídy
Datum konání akce

Sedmáci dnes přivítali Mgr. Jiřího Rejla, který jim působivě povyprávěl o našich netopýrech. O těchto zajímavých savcích se dozvěděli informace, které v hodinách přírodopisu nezazněly. 

Vložil/aLenka Peterková – 15. březen 2023

Lyžařský kurz Kořenov 2023

Datum konání akce

Lyžařský kurz 8. a 7. ročníku 

   Ještě před jarními prázdninami se uskutečnil lyžařský kurz 8. a 7. ročníku. Kurzu se zúčastnilo celkem 42 žáků z obou tříd. Probíhal jako již každoročně na Pardubických chatách v Kořenově v Jizerských horách. Zde o nás bylo opět velmi dobře postaráno. Sněhové podmínky nebyly ideální, a tak se mohla uskutečnit výuka pouze sjezdového lyžování.

Vložil/aSabina Osičková – 10. březen 2023

Pythagoriáda

Datum konání akce

V úterý, 22. 11. 2022, se naši nejlepší počtáři ze 6. a 7. třídy zúčastnili okresního kola Pythagoriády. Čekalo tady na ně 15 příkladů k vyřešení. Anička si svým matematickým uměním vybojovala krásné 3. místo, kluci se podělili o místo páté. Všem moc děkujeme za reprezentaci školy, gratulujeme k výborným výsledkům a přejeme hodně úspěchů v dalších podobných soutěžích.

Vložil/aEva Antony – 27. listopad 2022

Klicperovo divadlo

Datum konání akce

Tak jako v letech minulých, i letos mají žáci 7., 8. a 9. ročníku možnost navštívit několik představení v Klicperově divadle v Hradci Králové. Prvním z nich bylo zpracování divadelní hry Maryša bratrů Mrštíkových. Moderní pojetí tohoto klasického dramatu nadchlo naše žáky především v první části. Návštěvou divadla si tak upevňujeme znalosti z české literatury, ale učíme se také, jak se na představení chovat a jak se vhodně obléci. A nyní už se budeme těšit na příště.

Vložil/aVáclava Čiháková – 14. listopad 2022