Přejít k hlavnímu obsahu

Osmá třída

Třídní učitelka Mgr. Pavlína Malinová

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2016
Ročník
8

Zájezd do Velké Británie 2023

Datum konání akce

Za účelem hlubšího poznání anglické kultury a jazyka jsme letos vypravili zájezd na britské ostrovy. Vybraní žáci šestých, sedmých, osmých a devátých tříd se přeplavili přes Lamanšský průliv a na týden složili svá zavazadla v rodinách dobrých lidí města Oxfordu. Starobylé město okouzlilo nejen svými pitoreskními uličkami, univerzitními kolejemi, knihovnami a muzei, ale rovněž žákům nabídlo každodenní plnotučný kurz angličtiny.

Vložil/aPetr Toman – 22. květen 2023

Sedmá třída se zúčastnila zdravotnického kurzu na Hořickém gymnáziu

Třídy
Datum konání akce

Krizové situace v sedmičce už snad díky Hořickému gymnáziu zmákneme! Zachraňovat popálené, zraněné nebo lidi po autonehodě byla fuška, ale v týmech se s tím všichni statečně poprali. Snad toto know-how nikdy nebudeme potřebovat, ale kdyby náhodou ano, tak jsme připraveni! Děkujeme za skvěle vytvořené situace, které v nejednom z žáků nejdřív vyvolaly paniku.

 

Vložil/aPavlína Malinová – 29. březen 2023

Netopýři ve škole

Třídy
Datum konání akce

Sedmáci dnes přivítali Mgr. Jiřího Rejla, který jim působivě povyprávěl o našich netopýrech. O těchto zajímavých savcích se dozvěděli informace, které v hodinách přírodopisu nezazněly. 

Vložil/aLenka Peterková – 15. březen 2023

Lyžařský kurz Kořenov 2023

Datum konání akce

Lyžařský kurz 8. a 7. ročníku 

   Ještě před jarními prázdninami se uskutečnil lyžařský kurz 8. a 7. ročníku. Kurzu se zúčastnilo celkem 42 žáků z obou tříd. Probíhal jako již každoročně na Pardubických chatách v Kořenově v Jizerských horách. Zde o nás bylo opět velmi dobře postaráno. Sněhové podmínky nebyly ideální, a tak se mohla uskutečnit výuka pouze sjezdového lyžování.

Vložil/aSabina Osičková – 10. březen 2023