Přejít k hlavnímu obsahu

Sedmá třída

Třídní učitelka Mgr. Lenka Peterková

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2017
Ročník
7

Piškvorkový turnaj - oblastní kolo

Datum konání akce

Oblastního turnaje v piškvorkách na Gymnáziu J. K. Tyla v Hradci Králové se zúčastnilo celkem 8 týmů. Naši školu reprezentovala družstva BAF - Kája Hájková, Elenka Středová a Nikča Ernstová a tým LEK - Matouš Kolář, David Mikas a Ondra Doležal. Kluci získali krásné čtvrté místo, přičemž jim bronzový stupínek utekl jen o vlásek - rozhodl až dodatečný duel dvou hráčů. Děvčata obhájila naše loňské druhé místo a pokračují do krajského kola, které se koná již příští týden. Držte jim palce!

Vložil/aEva Antony – 13. listopad 2023

Přírodovědné centrum

Třídy
Datum konání akce

Sedmá třída dnes navštívila Přírodovědné centrum v Hradci Králové. Na poměrně malé ploše jsme si mohli prohlédnout velké množství nejrůznějších živočichů. Po prohlídce centra jsme podnikli procházku po známých a pro někoho neznámých místech Hradce Králové.

Vložil/aLenka Peterková – 6. listopad 2023

Naši noví parlamenťáci

Třídy
Kategorie
Datum konání akce

V letošním školním roce máme nové zástupce ve školním parlamentu. Společně s celou třídou jsme všichni sledovali jejich pasování. Věříme, že svou funkci budou vykonávat svědomitě.

Vložil/aLenka Peterková – 8. říjen 2023

Výlet na Sněžku

Třídy
Datum konání akce

Ačkoli nás na výlet vyrazilo méně než jsme čekali, většina si výlet užila. Po příjezdu do Pece pod Sněžkou jsme lanovkou vyjeli na Růžovou horu. Odtud už po svých až na vrchol Sněžky. Sluníčko se na nás smálo a my se pěkně zapotili. Na nejvyšší hoře ČR jsme se řádně posilnili a zahájili sestup na Pomezní Boudy se zastávkou na Jelence. Všichni zúčastnění si zaslouží velkou pochvalu!

Vložil/aLenka Peterková – 21. červen 2023