Třetí třída (A)

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2016
Ročník
3

Přeborníci v atletice

Datum konání akce

Sourozenci Kristýnka a Štěpán Orctovi po vítězství v okresním i krajském kole atletických závodů ve vícebojích postoupili do kola celostátního, kde opět skvěle zabodovali - Kristýnka se umístila na 1.místě a získala tak zlatou medaili, Štěpa si za 2.místo přivezl domů medaili stříbrnou. Moc oběma gratulujeme !!!

Vložil/aEva Bičišťová – 13. červen 2019

Výlet do Benecka (I.)

Datum konání akce

Prožili jsme společně s kamarády ze 3.B několik moc pěkných dní na chatě v Krkonoších. I když nám ze začátku počasí nepřálo, brzy se umoudřilo a my mohli vyrazit ven, hrát hry v přírodě, chodit na výlety a dokonce si užít i jízdu na koloběžkách. Bylo to moc fajn ...

Vložil/aEva Bičišťová – 1. červen 2019

Den Země

Datum konání akce

Letos stejně jako každý rok jsme slavili Den Země projektem, do kterého se zapojila celá škola. Téma naší třídy bylo: Živočichové naší planety. Nejprve jsme se seznámili s kontinenty a oceány, poté s nejznámějšími ekosystémy naší planety. Každý žáček měl své předem vybrané živočichy, k nim vyhledával a zapisoval potřebné informace. Nakonec si žáčci navzájem jednotlivé živočichy představili a podle získaných informací umístili na mapu. Odměnou za pilnou práci jim byly zábavné úkoly a hry v parčíku před školou, které si pro ně přichystali spolužáci z devátých tříd. Děkujeme!

Vložil/aEva Bičišťová – 29. duben 2019