Třetí třída (A)

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2016
Ročník
3

Ukliďme Česko

Kategorie
Datum konání akce

I naše třída se účastnila již dobře známé akce, při níž se snažíme pomoci přírodě a vyčistit ji od zbytečných odpadků. Při letošním úklidu jsme zaznamenali nečekaný úspěch. Neodradila nás ani velikost ani váha nalezených odpadků, společnými silami jsme se o ně postarali a to si zasloužilo malou sladkou odměnu:))...

Vložil/aEva Bičišťová – 23. září 2018

Výlet do lomu U Sv. Josefa

Kategorie
Datum konání akce

Žáčkům i učitelům druhé i třetích tříd začátek školního roku zpříjemnil výlet do nedalekého lomu U Sv.Josefa. Tam byl pro děti připraven postřehový závod a opékání u malého táboráku. A protože byl teplý slunný den, celý výlet se vydařil a všem se moc líbil.

Vložil/aEva Bičišťová – 11. září 2018

Hurá, prázdniny!!!

Kategorie
Datum konání akce

 

Krásné prázdniny plné letní pohody, radosti a  skvělých zážitků 

svým žáčkům i jejich rodičům

přeje

tř. uč. Eva Bičišťová

Vložil/aEva Bičišťová – 27. červen 2018

Sportovní den

Datum konání akce

Náš sportovní den začal výukou moderního tance, kde pod vedením zkušeného pedagoga z taneční školy Timedance se děti naučily pár základních kroků ze street dancu. Pak naše kroky (už ne taneční) vedly pro dříví a jako zkušení skauti jsme rozdělali oheň a opekli si špekáčky. S plným břichem jsme si rozdali souboj ve vybíjené a poté s prvními kapkami deště jsme se vrátili do školy. Bezva den.

Vložil/aLucie Westfálová – 28. červen 2018

Školní výlet do Domoslavic

Kategorie
Datum konání akce

Opět jsme společně s první a druhou třídou vyrazili na výlet, tentokrát  na letiště do nedalekých Domoslavic. Nejprve jsme jeli vlakem do Dobré Vody a poté pěšky kolem Dobrovodských rybníků na několik kilometrů vzdálené letiště. Tam už na nás čekal příjemný a velmi ochotný pan Babák a provedl nás celým letištěm. Děti si mohly vyzkoušet, jaké je to sedět v opravdovém letadle, prohlédly si hangár větroňů i hangár s rogaly. Celá prohlídka byla doplněna výkladem a my jsme se dozvěděli plno zajímavých věcí a i náš průvodce musel často čelit všetečným otázkám dětí. Exkurze byla pro nás všechny velikým zážitkem a moc děkujeme za milé přijetí a čas, který byl nám věnován.

Vložil/aEva Bičišťová – 27. červen 2018

Školní výlet Pěnčín - Bozkov

Kategorie
Datum konání akce

Společně s 1. a 2. třídou jsme vyrazili na výlet do Pěnčína na známou místní kozí farmu. Po důkladné exkurzi mezi všemi zvířecími obyvateli farmy jsme si ještě prohlédli sýrárnu a sklářskou výrobnu skleněných perel, vlastnoručně si vyrobili ze skleněných perliček malý dárek na památku a projeli se vláčkem po blízkém okolí. Po vydatném obědě jsme opět vyrazili na cestu a zamířili do nedalekých Bozkovských dolomitových jeskyní. Prohlídka jeskyní mnohé z nás velmi nadchla, nadšení nám nezkazil ani více než dvacetistupňový teplotní rozdíl. Výlet se nám vydařil a už se těšíme, až spolu zase někam vyrazíme.

Vložil/aEva Bičišťová – 11. červen 2018

Vikingové na Daliborce

Kategorie
Datum konání akce

Jak žili dávní Vikingové? Jak vypadali a jak se oblékali? Jaké měli zbraně a jakými taktikami se řídili při svých úspěšných výbojných taženích? Co je pravda a co jen pouhé mýty? Na to vše jsme mohli najít odpověď a ještě si vyzkoušet plavbu na vikingské lodi a na vlastní kůži i bojové formace vikingských válečníků. Na konci nás čekalo překvapení v podobě skutečného souboje...

Vložil/aEva Bičišťová – 30. květen 2018