Přejít k hlavnímu obsahu

Třetí třída (B)

Jedinečný identifikátor třídy
1B/2019
Ročník
3

Návrháři v akci

Kategorie
Datum konání akce

Brzy bude chodit Barbora nebo Mikuláš...jenže, kam nám má schovat nadílku? Vyrobili jsme si proto tašky a třeba se v nich časem najde něco dobrého do bříška...:-) Tašky se nám moc povedly a máme z nich velkou radost.

Vložil/aPetra Sirotková – 26. listopad 2021

Čert v družině 3.B

Kategorie
Datum konání akce

Prosinec se blíží, a tak jsme v družince v posledních dnech vyráběli čerta. Zapojily se všechny děti a já je moc chválím za to, jak spolu dokázaly spolupracovat, rozdělit si práci, aktivně přicházet s návrhy, jak čerta vyrobit a každý návrh si také odhlasovat. Čert se jim velice povedl a bude se hezky vyjímat v pekle, které se právě teď začíná klubat v prostorách přístavby naší školy....

Vložil/aPetra Sirotková – 21. listopad 2021

Zrození bájných tvorů "Šišounů"

Kategorie
Datum konání akce

Naše dnešní vyrábění s použitím přírodnin - aneb zrození bájných tvorů Šišounů:-)) Kde je můžete potkat - přece všude okolo nás - v parku, lese - stačí se jen pozorně dívat...:-)

Vložil/aPetra Sirotková – 4. listopad 2021

Podzim v 3.B

Kategorie
Datum konání akce

Copak děláme v družince 3.B? Když nám přeje počasí, užíváme čerstvého povětří, hrajeme různé pohybové hry a těšíme se z krás podzimu. Čekání na Halloween jsme si zkrátili výrobou svícínků a kytiček z listí. Hodně nás také baví skládání z magnetické stavebnice nebo hra Hádej, kdo... Ať venku nebo vevnitř, bavíme se spolu hezky:-)

Vložil/aPetra Sirotková – 28. říjen 2021