Přejít k hlavnímu obsahu

Druhá třída (A)

Třídní učitelka Mgr. Gabriela Cardová

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2021
Ročník
2

Plyšákový týden

Kategorie
Datum konání akce

Ve školní družině se konal plyšákový týden. Děti ze 2. A si přinesly svoji oblíbenou hračku různých barev a velikostí. Děti je postupně představily ostatním kamarádům, udělaly si selfie památku. Společně jsme si zahráli hru Najdi si svého plyšáka se zavázanýma očima, schovej svého plyšáka a naší oblíbenou židličkovanou. I plyšáci se po večerech skamarádili a začali vymýšlet lumpárny. Převlékli se za doktory, udělali si party a chtěli opékat marsmallowny . Všichni jsme si tento týden pořádně užili. 

Vložil/aLenka Bartoníčková – 29. leden 2023

Beseda - kamarádství

Kategorie
Datum konání akce

Zúčastnili jsme se zajímavé besedy na téma "kamarádství". Pojem "kamarádství" nám není vůbec cizí. Zažili jsme spolu spoustu situací ve škole i mimo školu, kdy jsme kamarádství a vztahy mezi sebou utužovali a utužujeme dále. Těšíme se, že budeme mít příležitosti vztahy mezi sebou dále posilovat a utvrzovat.

https://gabica.rajce.idnes.cz/Beseda_-_kamaradstvi_2.A/

 

Vložil/aGabriela Cardová – 17. leden 2023

Vánoční nadělování

Kategorie
Datum konání akce

Na poslední den před vánočními prázdninami jsme se moc těšili. Po společné ochutnávce vánočního cukroví, jsme se nemohli dočkat chvíle, kdy se sejdeme s koledami u našeho stromečku a začne nadělování dárečků. Ano, každý jsme byli obdarováni a radovali jsme se u rozbalování. Čas se našel i na krátké hraní. 

 

 

 

 

Vložil/aGabriela Cardová – 4. leden 2023

Vánoční výuka

Kategorie
Datum konání akce

Čas před vánočními prázdninami jsme nelenili. Naopak, čas jsme využili k procvičování a opakování učiva.

Vložil/aGabriela Cardová – 4. leden 2023