Přejít k hlavnímu obsahu

Sedmá třída

Třídní učitelka Mgr. Lenka Peterková

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2017
Ročník
7

Výlet na Sněžku

Třídy
Datum konání akce

Ačkoli nás na výlet vyrazilo méně než jsme čekali, většina si výlet užila. Po příjezdu do Pece pod Sněžkou jsme lanovkou vyjeli na Růžovou horu. Odtud už po svých až na vrchol Sněžky. Sluníčko se na nás smálo a my se pěkně zapotili. Na nejvyšší hoře ČR jsme se řádně posilnili a zahájili sestup na Pomezní Boudy se zastávkou na Jelence. Všichni zúčastnění si zaslouží velkou pochvalu!

Vložil/aLenka Peterková – 21. červen 2023

Výšlap po okolí

Třídy
Datum konání akce

Dobře naladěni jsme hned ráno vyrazili k rozhledně Hořický chlum, vystoupali 142 schodů a rozhlédli jsme se po okolí. V mírném oparu jsme viděli i Krkonoše s jejich nejvyšší horou Sněžkou. Poté jsme pokračovali lesní cestou až k Chlumu (449 m n.m.). Seběhli jsme přes Chloumky do Holovous a odtud jsme se už těšili na zmrzlinu v Bílsku. 

Vložil/aLenka Peterková – 19. červen 2023

Zájezd do Velké Británie 2023

Datum konání akce

Za účelem hlubšího poznání anglické kultury a jazyka jsme letos vypravili zájezd na britské ostrovy. Vybraní žáci šestých, sedmých, osmých a devátých tříd se přeplavili přes Lamanšský průliv a na týden složili svá zavazadla v rodinách dobrých lidí města Oxfordu. Starobylé město okouzlilo nejen svými pitoreskními uličkami, univerzitními kolejemi, knihovnami a muzei, ale rovněž žákům nabídlo každodenní plnotučný kurz angličtiny.

Vložil/aPetr Toman – 22. květen 2023