Přejít k hlavnímu obsahu

Aktuality ze školní družiny

Září v 1.B

Kategorie
Datum konání akce

Děti v 1. B už mají za sebou skoro celý první měsíc ve škole a ve školní družině a program byl nabitý! Seznamovali jsme se spolu a s prostředím školy, jídelny a s okolím školy, sbírali kaštany, vyráběli draky, sportovali, hodně si povídali, ale hlavně jsme si hráli. Je nám spolu dobře!

Kaštánky v akci

Kategorie
Datum konání akce

Děti dostaly za úkol vytvořit z kaštanů a min. ještě jedné další přírodniny nějaký obrázek. Mohlo tak vzniknout obrovské srdce, tank i bunkr, logo Robloxu nebo strom včetně hnízda pro nedaleko poletujícího ptáčka. Kaštany posloužily i k výzdobě paláce v kořenech stromu. Mockrát děkujeme Káje a Anežce, které pro nás kaštany nasbíraly. A dokonce jsme objevili překrásnou housenku....

Veverčí vyrábění

Datum konání akce

Po pozorování veverek v přírodě je čas na tvoření. Malá ochutnávka veverčího vyrábění v naší družince.

Září v družince třeťáčků

Kategorie
Datum konání akce

Léto uteklo jako voda a nastalo září....dobré na tom je, že už jsme zase spolu. Můžeme si spolu vzpomínat na prázdniny, hrát si pohybové hry, malovat a dovádět, smát se a běhat a je nám spolu prostě dobře:-)

Na památku druháčkům

Kategorie
Datum konání akce

Časosběrná vzpomínka na uplynulé dva roky strávené ve školní družině pro druháčky je v následujícím odkazu:

https://1drv.ms/v/s!AnXZukVcxOW4gVZnYgs2f4CYH6aF

Kouzelný šátek

Datum konání akce

Celý školní rok jsme pomáhali princezně Arabele zachraňovat pohádkovou říši. Za naši snahu, statečnost a vytrvalost nám poslala kouzelný šátek, který nás bude ochraňovat. Všem se nám povedlo šátky krásně vyzdobit a moc nám sluší.