Přejít k hlavnímu obsahu

Aktuality ze školní družiny

Návrháři v akci

Kategorie
Datum konání akce

Brzy bude chodit Barbora nebo Mikuláš...jenže, kam nám má schovat nadílku? Vyrobili jsme si proto tašky a třeba se v nich časem najde něco dobrého do bříška...:-) Tašky se nám moc povedly a máme z nich velkou radost.

Čert v družině 3.B

Kategorie
Datum konání akce

Prosinec se blíží, a tak jsme v družince v posledních dnech vyráběli čerta. Zapojily se všechny děti a já je moc chválím za to, jak spolu dokázaly spolupracovat, rozdělit si práci, aktivně přicházet s návrhy, jak čerta vyrobit a každý návrh si také odhlasovat. Čert se jim velice povedl a bude se hezky vyjímat v pekle, které se právě teď začíná klubat v prostorách přístavby naší školy....

Podzime, podzime s Tebou draka pustíme.

Datum konání akce

Fouká vítr fouká, potichu si brouká. Náš drak sice nelétal, ale ocas měl k nakousnutí.  Stříhání a lepení už nám jde na velikou jedničku. A teď už se s podzimem loučíme a čeká nás vánoční tvoření. 

Podzimníčci

Datum konání akce

V družince jsme si vyráběli kamarády Podzimníčky, kteří se nyní již vydali každý do nového domova. Tak ať se jim s námi líbí!

Zrození bájných tvorů "Šišounů"

Kategorie
Datum konání akce

Naše dnešní vyrábění s použitím přírodnin - aneb zrození bájných tvorů Šišounů:-)) Kde je můžete potkat - přece všude okolo nás - v parku, lese - stačí se jen pozorně dívat...:-)

Tančící bublinky

Datum konání akce

Pokusy nás moc baví a vždy se těšíme, který si vyzkoušíme. Zkusili jsme si vyrobit lávovou lampu. Do sklenice nalij olej. Poté nalij do sklenice vodu. Voda je těžší než olej, tudíž klesne ke dnu. Nakapej pár kapek potravinářského barviva, které prostoupí olejem dolů. Šumivou  tabletu si rozděl na 4 díly a postupně ji vhazuj do sklenice. Co se děje ve sklenici ????