Přejít k hlavnímu obsahu

Všechny aktuality

Zápis se žákovského parlamentu 2.2.2023

Datum konání akce

Dne 2.2. 2023 proběhla schůze žákovského parlamentu. 

Určili jsme si pravidla a průběh nejbližšího tématického dne - Valentýn.

V daný den se žáci naši školy oblečou do formálnějšího oblečení. Naši amoři budou rozdávat anonymní valentýnky. Každá třída si pro sebe připraví občerstvení. V průběhu pátku, pondělí a úterý bude možnost fotokoutku. 

Učime se společně

Kategorie
Datum konání akce

Učíme se spolupracovat..........počítáme společně....

Sběr papíru - děkujeme!

Datum konání akce

Obrovský úspěch měla tento měsíc akce školního ekotýmu. Celkem se sebralo neuvěřitelných 4.780 kg a kontejner byl naplněný doslova k prasknutí! Děkujeme všem rodičům, prarodičům a přátelům školy, že přispěli svým dětem a pomohli tak vylepšit jejich třídní rozpočty.

wegeg

Bakaláři - manuál webové aplikace

Datum konání akce

Na odkazu http://nadaliborce.cz/sites/default/files/soubory/Bakalari-navod.pdf přinášíme stručný návod pro rodiče, jak se připojit a pracovat ve webovém rozhraní Bakaláři (elektronická žákovská knížka).

Pololetní vysvědčení

Kategorie
Datum konání akce

Dnes jsme si rozdali první vysvědčení. Mám velkou radost, že děti celé pololetí pracovaly ze všech sil. Všechny se naučily v rámci svých možností číst, psát  i počítat. Byly po zásluze odměněny.

Přerušení provozu ŠD

Datum konání akce

V čase pololetních prázdnin  (3. 2. 2023) bude provoz školní družiny přerušen. 

Analýza školy je na světě

Datum konání akce

Ekotým se může pochlubit dokončenou analýzou školy. Zpracoval dosavadní snažení v rámci třídění odpadů a ujasnil pravidla třídění. Za úspěch se dá považovat i zlepšení hospodaření s kancelářským papírem v jednotlivých třídách. Navýšilo se tak množství papíru ve sběrném kontejneru.

Pečeme slané dobroty

Kategorie
Třídy
Datum konání akce

V pracovních činnostech si dnes šesťáci upekli z listového těsta různé dobroty. Všichni si náramně pochutnali.

Naše první vysvědčení

Datum konání akce

První vysvědčení v I.B.😍A všichni slavíme!❤🥂

Plyšákový týden

Kategorie
Datum konání akce

Ve školní družině se konal plyšákový týden. Děti ze 2. A si přinesly svoji oblíbenou hračku různých barev a velikostí. Děti je postupně představily ostatním kamarádům, udělaly si selfie památku. Společně jsme si zahráli hru Najdi si svého plyšáka se zavázanýma očima, schovej svého plyšáka a naší oblíbenou židličkovanou. I plyšáci se po večerech skamarádili a začali vymýšlet lumpárny. Převlékli se za doktory, udělali si party a chtěli opékat marsmallowny . Všichni jsme si tento týden pořádně užili. 

Zima v 1.A

Kategorie
Datum konání akce

Zimní tvoření....

Zima v I.B

Datum konání akce

Zima v I.B❄☃️⛷🛷