Přejít k hlavnímu obsahu

Aktuality ze školní družiny

Duha na talíři

Kategorie
Datum konání akce

Rozestav si na  talíři bonbony Skittles do kruhu. Opatrně nalej vodu do kruhu, tak aby dosahovala k bonbonům a lehce se jich dotýkala. Podívej se na naše fotky a pozoruj, co se děje. I tak trávíme volné chvíle v odpolední školní družině.

Podzimní tvoření ve 3.B

Kategorie
Datum konání akce

"Namaluj, co Tě napadne, když se řekne podzim", dostali dnes za úkol třeťáčci v družince. Kromě krásných podzimních motivů si kluci vzpomněli i na 11. září v New Yorku. A co se vybaví při vyslovení slova podzim vám? 😉

Opičí dráha

Kategorie
Datum konání akce

V jídelně jsme dostali k obědu banán a tak nás napadlo postavit si opičí dráhu. V parku jsme postavili a rozmístili záludné překážky a za vzájemného povzbuzování se vypravili na trať. Vítěze sice máme, ale učíme se, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Společně strávený čas, smích, radost je ta největší výhra.

Zvířátková cesta

Kategorie
Datum konání akce

Naše první společná aktivita byla zvířátková cesta. Každý den jsme objevovali zvířátka, něco zajímavého jsme si o nich přečetli a vyzkoušeli si jejich pohyby a zvuky. Podívejte na naše fotky a bude Vám jasné, která zvířátka jsme na zvířátkové cestě potkali. Přeci jen malá nápověda - lev, papoušek, ryba, lenochod, slon, čáp, klokan. Dětem se nejvíce líbil lev, kdy si mohly pořádně zakřičet :) 

Vybírali jsme kroužky

Datum konání akce

Pro všechny děti ze školní družiny si Dům dětí a mládeže připravil aktivity, které představily pestrou činnost zájmových kroužků. Moc se nám společně prožité odpoledne líbilo a Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Boj o čísla a zmrzlina

Datum konání akce

Představte si, že jsme v červnu zakotvili na Velikonočním ostrově. Při hře boj o čísla se nám podařilo nasbírat dokonce trojnásobný počet diamantů.  Každým dnem se blížíme blíž a blíž na ostrov Pokladů. Držte nám palce, ať jsme brzy na místě. 

10 z 10 děti doporučuji zmrzlinu v pivovaře.