Přejít k hlavnímu obsahu

Mateřská škola – aktuální informace

zápis

 

Od pondělí 26.4.2021 je znovu obnoven provoz mateřské školy bez omezení (bez AG testu, bez roušek).

Své děti můžete telefonicky přihlašovat na tel. 606 075 020 (ne formou SMS!) nejpozději do 9,30 hodin den před nástupem z důvodu přihlášení stravy.

Těšíme se na vás!

 

ZAJÍMÁ VÁS, JAK TO V NAŠÍ ŠKOLCE VYPADÁ? POTOM SHLÉDNĚTE NAŠÍ NOVOU PREZENTACI. 

prezentace

 

Vážení rodiče, v souvislosti s vládou vyhlášeným novým nouzovým stavem dochází

od 1. do 5. dubna 2021 k uzavření mateřských škol.

Situace se mění ze dne na den, sledujte prosím naše webové stránky pro aktuální informace. Děkujeme za pochopení a trpělivost, jsme v tom s Vámi, Jan Sezima, ředitel ZŠ a MŠ Na Daliborce.

Dětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu, může být poskytována péče v určených školách a školských zařízeních, viz krizové opatření č. 212 ze dne 26. února 2021 (dostupné ZDE).

Z důvodu uzavření naší mateřské školy zveřejňujeme informaci pro rodiče, kteří zůstávají s dítětem doma.

Každý rodič, který zůstane se svým dítětem z důvodu uzavření mateřské školy doma má nárok na ošetřovné. Zaměstnavateli pouze ohlásí (telefonicky, mailem, přes obvyklý komunikační kanál) informaci, že zůstává s dítětem doma. na konci měsíce si vytiskne vyplněný formulář na https://eportal.cssz.cz/fas/formservice/filler.open?DocID=1275644639, zaškrtne dny, kdy čerpal ošetřovné a spolu s výkazem práce jej předloží zaměstnavateli. Jedná se o čestné prohlášení, tudíž potvrzení školy není vyžadováno.

https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu
https://www.cssz.cz/-/zadat-o-osetrovne-bude-jednodussi-rodicum-staci-v…

 

Vítejte na stránkách mateřské školy Na Daliborce. Název našeho školního vzdělávacího programu  je ,,HAKUNA  MATATA“ aneb ,,buď šťastný“,protože jen šťastný člověk rozdává štěstí dál. Hlavním cílem našeho vzdělávání je uvědomění si, že každá živá bytost je vlastně součástí velkého celku a to našeho životního prostředí, přírody, která nás obklopuje. Je důležité připomínat dětem naší slovanskou historickou příslušnost, budovat v nich národní hrdost, ale i všeobecnou starostlivost o naší krásnou planetu. Proto je důležité pěstovat v dětech lásku k přírodě a probouzet v nich zájem o veškeré dění v ní. Při výchově v naší MŠ jsou využity prvky alternativního vzdělávání ( Waldorf, Montessori) ale i program ,,Začít spolu“. V naší pestré nabídce jsou i další zajímavé činnosti jako 

mš

školka