Přejít k hlavnímu obsahu

Aktuality ze školního parlamentu

Zápis ze schůze žákovského parlamentu 24.11.

Datum konání akce

Dne 24.11. proběhla schůzka parlamentu.

Vybírali jsme téma vánoční soutěže o nejlépe vyzdobenou vánoční třídu. Odhlasovali jsme téma Tradiční české Vánoce.

Grafikům jsme zadali úkol udělat plakát k této soutěži.

 

Pasování nových "PARLAMENŤÁKŮ"

Datum konání akce

Do žákovského parlamentu bylo v průběhu voleb zvoleno celkem 19 zástupců ze 3. až 9. tříd. Vybraní “parlamenťáci” byli ve středu 16.11. slavnostně pasováni do své nové funkce v tělocvičně za přítomnosti vedení školy, všech žáků i učitelů.

Svou povinnost ke škole nově zvolení členové zpečetili přečtením slavnostního slibu a byli panem ředitelem pasováni. Slíbili, že se budou aktivně podílet na plnění úkolů směřujících ke zlepšení školního prostředí, budou se zasazovat o dodržování školního řádu a zásad slušného chování mezi žáky a učiteli, budou usilovat o férové jednání mezi žáky a podle svých sil nedopustí vylučování z kolektivu, ponižování, zesměšňování a budou dbát zásady, že každý má právo na pocit spokojenosti, a to včetně učitelů.

“Parlamenťáci” budou svoje třídy zastupovat celý školní rok 2022/2023.…

Daliborka sčítá kilometry!

Datum konání akce

Připojte se k aktuální výzvě našeho školního parlamentu! Výzva pro žáky, žákyně, jejich sourozence, rodiče i prarodiče, učitele, učitelky, asistentky, vychovatelky a ostatní zaměstnance školy. Schraňujte svoje diplomy, diplomy ostatních členů rodiny ze 48. ročníku pochodu "O Žižkův štít", a odevzdejte je (nebo jejich kopie) nejpozději ve středu 27.4. našim parlamenťákům. Ti nachozené a ujeté kilometry sečtou a dozvíme se, kolik společných km jsme na Daliborce urazili. SPORTU ZDAR!

pochod

Den otevřených dveří - jarmark!

Datum konání akce

jarmark

Halloween Na Daliborce

Datum konání akce

Halloween v režii školního parlamentu při úžasné pomoci deváťáků se vydařil na jedničku! Už od půl sedmé ráno jsme zdobili vestibul, zatemňovali okna, nafukovali balonky a fintili šatnu, kde jsme si po úvodním přivítání #trickortreat přichystali stezku odvahy. Každý odvážlivec si odnesl domů čestné uznání. Hodnotící komise mezitím vybrala 4 nejoriginálněji vyzdobené třídy - (1.A, 1.B, 8.A a sedmička), které si vysoutěžily nádherný dort, co napekla pančelka Dvořáková.…

Letošní soupiska je vážně zhuštěná!

Datum konání akce

A jde se na věc... :-)