Přejít k hlavnímu obsahu

Aktuality ze školního parlamentu

Pojď si s námi zasoutěžit o prázdninách! :-)

Datum konání akce

POZOR! O letních prázdninách vyhlašujeme dalšífotografickou soutěž. Příspěvky mohou děti a rodiče posílat dvěma způsoby, a to BUĎ vložením do zprávy na FB stránkách školy nebo je mohou nahrát přímo do chatu (Tomáš Sůva) v aplikaci MICROSOFT TEAMS. Zaslané fotečky budeme zveřejňovat na FB stránkách školy, v září pak mj. přímo ve školním časopise Dalibor. Soutěžit budeme o věcné ceny v kategoriích = nejroztomilejší, nejzdravější, nejnamakanější, nejpraštěnější a nejlajkovanější. Soutěžící souhlasí s podmínkami GDPR. 

Loučení s parlamenťáčky

Datum konání akce

Za všechny ty projektové dny a výzvy, co jsme pro své spolužáky přichystali, jsme si sakra těch 5 krabic pizzy zasloužili. :-) A sníst to všechno ve 12 lidech byla výzva největší! :-)

Den dětí v naší jisté režii!

Datum konání akce

Báječně strávený den s těmi nejlepšími. :-) Na závěr přišel pan ředitel s pizzou a to bylo to nej! :-)

Vyplouváme do 1. třídy!

Datum konání akce

VYPLOUVÁME DO 1. TŘÍDY. S osmi náročnými úkoly si naši předškoláci hravě poradili a bez problémů našli pirátský poklad ve své budoucí třídě, kde na ně čekala Paní Učitelka. Dětičky dostaly diplomy, odznaky a chutné odměny. Ojedinělé možnosti prohlédnout si prostory naší školy využilo mnoho rodičů a my jsme si pochvalovali, že se nám akce podařila. Skvělá spolupráce učitelek z I. STUPNĚ, vychovatelek, asistentek a parlamenťáků! DÍKY VŠEM za báječné odpoledne.

Setkání v klubovně :-)

Datum konání akce

Otevíráme novou klubovnu! #zasespolu #oslava

Den Země v našem podání

Datum konání akce

vjzvPecka, jako vždy :-)