Přejít k hlavnímu obsahu

Aktuality ze školního parlamentu

Den Země v našem podání

Datum konání akce

vjzvPecka, jako vždy :-)

Den Země ve Smetanových sadech

Datum konání akce

Ve spolupráci se členy školního parlamentu se Ekotým Na Daliborce zasadil o oslavu Dne Země ve velkém stylu. Na předškoláky z MŠ, žáky z IZS a 4 prezenčně přítomné třídy I. stupně ZŠ bylo připraveno 6 stanovišť, kde si děti prohlížely brouky ve zkumavkách, objímaly stromy, poznávaly plody, poslouchaly zvuky přírody a něco se dozvěděly o koloběhu vody. Všem nám bylo na čerstvém vzduchu krásně a bezvadně jsme se naladili na jarní tóny přírody. Rádi bychom poděkovali za perfektní spolupráci s učitelkami z naší MŠ Na Daliborce. Pro velký úspěch za týden repete. DÍKY VŠEM!

Den Země

Datum konání akce

Jako každý rok i letos jsme slavili Den Země. Ve Smetanových sadech si pro nás starší spolužáci ze školního parlamentu připravili zábavný a zároveň i poučný program. Projekt "Stromy pro život" nás prostřednictvím prožitkových a badatelských aktivit seznámil se stromem jako živým organismem a s jeho významem pro přírodu i pro nás samotné.

T

Projektový Den Země

Datum konání akce

V pátek máme o zábavu postaráno. Hezky na čerstvém vzduchu, bez rizika, pohodička a klídeček. Pro všechny prezenčně přítomné děti a předškoláky v naší MŠ s laskavou podporou školního parlamentu.

 sda

Jóga challenge je za námi, tady jsou výsledky!

Datum konání akce

S návratem dětí do škol byl ukončen projekt JÓGA CHALLENGE v rámci distanční výuky. Žáci cvičili, fotili, natáčeli a posílali. Do akce se zapojilo nejen 32 dětí, ale i rodiče a známí. Studentka Elenka Středová ze 6. ročníku prostřednictvím svých videí oslovila širokou veřejnost a zaslouží si absolutorium. https://www.youtube.com/watch?v=bCtXc3V8HF8 Odměny a pamětní listy pro všechny aktivní účastníky zajištěny. 

Ponožková výzva online

Datum konání akce

Ponožková výzva se Na Daliborce celkem solidně ujala a nám se sešlo na 120 fotografií. V příloze najdete vybrané kousky a odkaz na hudební prezentaci projektu. https://www.youtube.com/watch?v=aJe_k0mwnvc  Odměny si, PEVNĚ V TO DOUFÁME, už osobně převezmou přímo ve škole. UŽ ABY TO BYLO! JSTE SKVĚLÍ, děkujeme #ponozkovavyzva