Přejít k hlavnímu obsahu

Zprávičky Sov

Sférické kino

Kategorie
Datum konání akce

Ze života stromů.......co všechno zajišťují kořeny?....proč některé stromy na zimu opadávají?.....co je to fotosyntéza a chlorofyl?......úžasný zážitek.....krásný film....a ještě se u toho leží:-)

Den Země

Kategorie
Datum konání akce

společný projekt Daliborky......škola + školka = velká zábava, ochrana přírody, badatelské aktivity.....zkrátka EKO čau :-)

Bitva J. Žižky na Gothardě

Kategorie
Datum konání akce

Vojsko Janovo v plné zbroji táhne....na vrch Gothard....staví své vozové hradby.....odpočatí...v plné síle....vyhlíží Čeňka z Vartenberka.......už se blíží....sesedá však z koní.....unavení....

S jedním okem....však s dobrou strategií....naše bitva ale končí smírem :-)  vždyť u nás ve školce zbraně složené.....jsme všichni přátelé

Jaro ve školce

Kategorie
Datum konání akce

Jaro se už vrátilo a s ním i některé děti do školky. Na naší zahradě to pomalu začíná rozkvétat. Společně upravujeme záhony pro bylinky a ostatní květiny. V jednom koutku jsme vybudovali z kamenů a klacíků „ ještěrkovník“, místo pro pozorování. A zbývá už jen počkat, zda se k nám někdo nastěhuje.

Distanční vzdělávání v naší školce

Kategorie
Datum konání akce

Způsob poskytování vzdělávání v MŠ Na Daliborce probíhá formou asynchronní výuky, při které děti pracují se svými rodiči na zadaných úkolech v jimi zvoleném čase a vlastním tempem. Rodičům zasíláme email s týdenním tématem, který se dotýká všech oblastí vzdělávání. Rodičům, kteří nemají možnost přístupu k materiálům zasílaným elektronicky, předáváme v tištěné podobě. Zpětná vazba je prostřednictvím emailu a našich FB stránek.

Aktuální informace k žádosti o ošetřovné

Datum konání akce

Z důvodu uzavření naší mateřské školy v týdnu od 22. do 28.2.2021 zveřejňujeme informaci pro rodiče, kteří zůstávají s dítětem doma.