Aktuality ze školního parlamentu

V Novém roce přes noc opět spolu

Datum konání akce

#prespavani #planujeme #jsmeplanovaci #nejdrivprace,potomzabava #matejmakak #vladakourivelbloudy #pizzeriecharlie#margheritta #sunkova #hawaii #pennywise #stezkaodvahy #fearofthedark #dontbeafraidwithus #jsmedobry  #vemsi2miceabeztepropizzu #projektovedny #damepesti #novypozdrav #coco #cocofilm #danchrape #filipchrape  #pomoc #jezamceno #nikdonasneukradne #diplomy #harlej #budicek #lenkatired #relax #diky #daliborkarules #eocka

Výroba vánočních přáníček pro klienty Ústavu soc. péče

Datum konání akce

Ve středu, dne 18.12. jsme se naposledy v tomto kalendářní roce setkali na schůzce žákovského parlamentu Na Daliborce, kde jsme vyráběli vánoční přáníčka klientům i pracovníkům Ústavu sociální péče v Hořicích, jako poděkování za spolupráci při projektu Daruj knihu, daruj radost. Zároveň jsme si naplánovali zítřejší návštěvu. Bomba vidět tolik nadšených dětí...:-)

Týden v MOVEMBRU

Datum konání akce

Dobrý nápad se nám na škole bohužel příliš nepodařilo prosadit... Akce se v v posledním listopadovém týdnu nezúčastnilo tolik žáků, jak jsme doufali. Děti na I. stupni do toho šly, ale starší s tím nechtěly mít nic společného. Po zkušenostech z Prahy, kde jsme viděli zapojení napříč všemi třídami, je tohle pro nás trochu rozčarování. Celosvětová akce na podporu zdravého životního stylu Na Daliborce tentokrát příliš nezaujala. Nevadí, pokusíme si vše zpětně vyhodnotit a říct si, co je třeba vylepšit... I tak bychom rádi všem šikovným parlamenťákům poděkovali za přípravu nástěnek i malování knírků o velkých přestávkách. Zase úplný fail to nebyl a pár hezkých momentek si lze prohlédnout v naší fotogalerii.

Hlasujte pro naše video

Datum konání akce

Ve dnech 9. - 19. 11. od půlnoci do půlnoci bude probíhat ONLINE HLASOVÁNÍ na tomto odkazu:

https://vote.d21.me/cs/info/CEDUhlasovani

Každý hlasující může udělit 1-3 hlasy, přičemž vždy platí pravidlo 1 hlas pro 1 projekt. HLASOVÁNÍ BUDE TAJNÉ, výsledky budou zveřejněny až v době finální prezentace projektů přímo v Senátu. Hlasy se budou ověřovat pomocí ověřovacího kodu, který Vám přijde prostřednictvím SMS na Vámi zadané telefonní číslo. Projekt, který obdrží nejvíce hlasů, získá Cenu veřejnosti.

Hlasování nijak nesouvisí s prezentací a obhajobou projektu na půdě Senátu. Nejinspirativnější projekt získá prožitkový kurs pro všechny děti v parlamentu. Pomozte nám a…

Parlamenťáci jedou bomby :-)

Datum konání akce

#jedembomby #pripravyvrcholi #togetherstrong #nastartusezony #sazkaov #dosenatuvideo