Aktuality ze školního parlamentu

Nový školní časopis

Datum konání akce

OK

Ve spolupráci se školním parlamentem pod laskavým vedením p. učitelky L. Bartoníčkové jsme se rozhodli obnovit činnost školního časopisu, který na škole vycházel před mnoha lety pod názvem Výkvět. Jeho reorganizaci a tvůrčí cíle si pokusíme nastínit na první redaktorské schůzce, která se koná již tuto středu, dne 23.1. 2019. Srdečně jsou zváni všichni ti, kteří se na tvorbě časopisu budou chtít jakýmkoli způsobem podílet. Mile rádi uvítáme mezi sebou nejen všechny mladé žurnalisty, ale i grafiky, programátory a děti, které baví práce s počítačem a umí si poradit s úpravou textu v PC. Tak tedy, pokud si myslíš o sobě, že jsi náš člověk a…

Zvolení členové žákovského parlamentu

Datum konání akce

Pro školní rok 2018 / 2019 byli do žákovského parlamentu zvoleni tito zástupci z jednotlivých tříd. 

3. A     Kristýna Orctová, František Kolátor

3. B     Eliáš Tolar, Liliana Horáková

4.        Elen Středová, Vladimír Studený

5. A     Agáta Rejmanová, Lucie Otrubová

5. B     Veronika Vacková, Štěpánka Vrabcová

6. A     Veronika Purmová, Filip Mičo

6. B     Zuzana Kotenová, Matěj Pavel

7.        Tereza Heřmánková, Ondřej Polášek

8.        Petr Dufek

9. A     Jasmina Holišová, Marek Šolc

9. B     Valerie Mikasová, Veronika Jónová   

​​Výsledek obrázku pro žákovský parlament

Přejeme Vám hezký den dětí

Datum konání akce

Na Den dětí jsme se ráno převlékli do kostýmů, připravili se ke vchodu a čekali až se zazvoní. Pak jsme hezky vítali pozdravem a úsměvem přicházející děti do školy. Popřáli jsme jim krásný den a zahráli pěkné písničky do rozhlasu. 

Otázky pro pana ředitele

Datum konání akce

V pondělí 22. 1. 2018 si žákovský parlament pozval na schůzku našeho pana ředitele. Každá třída si připravila otázky, které poté zástupci prezentovali panu řediteli. Pan ředitel odpovídal pohotově a srozumitelně. Už víme, proč nemáme automat na sladkosti, kde máme parkovat kola nebo jak to bude s používáním mobilních telefonů.

Bylo to příjemně strávené odpoledne. Děkujeme.

Modro - bílý den

Datum konání akce

Ve středu 20.12.  proběhl na naší škole pod záštitou žákovského parlamentu MODROBÍLÝ den.  V tento den jsme měli za úkol ladit oblečení do modré a bílé barvy. Akce byla úspěšná, z 228 žáků  jich přišlo v modrobílém oblečení 206 a ani pedagogický sbor nezůstal pozadu. Vítězem se stala třída 5. A., která překvapila nejen výzdobou své třídy, ale i modrým obličejem. Vítězové si odnesli modrobílou čokoládu a všichni zúčastnění žáci obdrželi drobnou sladkou odměnu.

Všem děkujeme za účast a elán, který do této akce vložili, a těšíme se zas někdy příště.