Aktuality ze školního parlamentu

POZOR, PRÁZDNINOVÁ FOTOSOUTĚŽ

Datum konání akce


Školní parlamenťáčky zajímá, jak se o prázdninách máte a kde se touláte. Vyfoťte se tak, aby na fotce byl nápis ZŠ Na Daliborce Hořice, logo nebo nějaký typický školní předmět. Pak nám pošlete fotku BUĎ do zprávy na FB stránkách školy, nebo přes jakoukoli soc. síť ji adresujte zástupci šk. parlamentu ve Vaší třídě. Ty hezké uveřejníme na stránkách i v časopisu a v září vyhodnotíme vítěze v kategoriích nejvzdálenější, nejzajímavější, nejvyšší, nejpraštěnější a nejlajkovanější. Odměny zajištěny 🙂 

Ještě maličkost: napište prosím do zprávy, že souhlasíte se zveřejněním podle vzoru GDPR. Díky 🙂

Dárečky pro parlamenťáčky

Datum konání akce

Ke konci šk. roku jsme se přece museli rozloučit s našimi parlamenťáčky a poděkovat jim za dobrou práci, kterou pro naši školu odvedli. Stejný dík pak patří naší redakční radě časopisu Dalibor, pro níž jsme si připravili malé dárečky. Některé holky z devítky se s námi loučí a budou nám moc chybět. Díky Nelčo, Jasmíno, Verčo, Valčo a Marku a hodně štěstí v životě...:-)

Knihy pro Ústav sociální péče v Hořicích

Datum konání akce

Ve spolupráci se školním parlamentem jsme dnes zakončili projektový Měsíc knihy. Široká veřejnost bude mít možnost půjčit a pročíst si knihy v nově zřízené knihovničce v parku Ústavu sociální péče pro tělesné postižené v Hořicích a my máme obrovskou radost z toho, že jsme se na tom s dětmi mohli podílet. Klienti byli nadšeni a těší se na společné chvíle u dobré knížky. I nadále bychom moc rádi navázali na dobré vztahy a v podobných projektech pokračovali. Díky Vám všem, kteří jste přispěli..:-)

Školní časopis Dalibor - druhé číslo!

Datum konání akce

časopis

Medailonky našich sportovců, vtipy a perličky učitelů, křížovku či připomínku důležitých výročí a mnoho dalšího nejen ze školního prostředí naleznete také v druhém čísle čtvrtletního časopisu Dalibor, který je ode dneška také ke stažení.

Download

Parlamenťáčkové přes noc ve škole

Datum konání akce

Původní záměr hlasování o cenách chlebíčků a navýšení vlastní výplaty jsme s úsměvem na tváři smetli ze stolu. Páteční přespávání ve škole jsme si užili podle svého. Byla to parádní akce, kterou si děti samy naplánovaly a na níž se moc těšily. Aktivity je bavily a dokázaly je hezky ocenit, což pro nás jako pro učitele je vždy tou největší odměnou. Nejprve jsme si společně naplánovali školní akce, jež do konce roku máme v plánu uspořádat. Dále jsem se přesunuli do nově zrekonstruované PC učebny, kde jsme konečně žákům mohli předvést práci s programem PUBLISHER, toliko potřebného pro výrobu školního časopisu Dalibor. Ze školního fondu jsme pak dětem objednali pizzu a zahájili jsme seznamovací hry a skupinové aktivity, u nichž jsme se parádně zasmáli. Radost nám nezkazil ani přiškvařený popcorn, jehož odér se nám naštěstí…