Zprávičky Sov a Jestřábů

TAJNÝ VÝLET (Sovy a Vlci)

Kategorie
Datum konání akce

Velká pěší výprava...z kopce do kopce...cestou necestou...popředu i pozpátku...stoupáme nad Hořice...to je výhled!...Masarykova věž samostatnosti na obzoru...kaplička...lesní školka "Lišákovo doupě" - děti, ovečky, houpajda, zvonkohra, milé přijetí, co víc si přát...a zpátky je to z kopceeee...pár přírodních úkolů...sojka si nás stráží...sláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu!

Výlet do Hradce Králové

Kategorie
Datum konání akce

procházka terasami.....staré náměstí.....voda....dravci.....růže....kočičky.....počasí nám přálo....beseda o vodě....potápěli jsme se do rybníka.....rostlinky a živočichy ve vodě a u vody jsme poznávali......na závěr odměna.....krásné hřiště....zábava v plném proudu....a tak zase příště

Výlet do Hradce Králové (Sovy a Vlci)

Datum konání akce

Beseda v ekocentru Sever - co je příroda?, jak o ni pečujeme? život ve vodě, vývoj žáby, hra na potapěče...město královny Elišky, hradby, kouzelná kašna, bludiště a tajná chodba...kam nás asi zavede?...Jiráskovy sady, pirátské hřiště...řeka Labe, vodní elektrárna-to to hučííííí...liščata vylezla ze svého doupěte...

Akce KVĚTEN a ČERVEN

Datum konání akce

Stř 9.5. Muzikohraní s Laďkou

Po 14.5. fotografování předškoláků na TABLO

Stř 16. 5. Celodenní výlet do Hradce Králové - Beseda v ekocentru Sever v Hradci Králové (st.děti) + soutok Labe a Orlice, život kolem řeky,  vodní elektrárna, odjezd 8h od MŠ, příjezd 13h, do batůžku s sebou jídlo a pití na celý den (strava v MŠ bude odhlášena)

Út 22.5. "Tajný výlet" do okolí Hořic (pěší), děti si vezmou s sebou do batůžku jídlo a pití na celý výlet (strava v MŠ bude odhlášena)

Exkurze na čističce odpadních vod

Kategorie
Datum konání akce

jak dlouhá je cesta vody.....od špíny až do pohody......na konci všeho čistá vodička do našeho potůčka:-)