Přejít k hlavnímu obsahu

Čtvrtá třída

Třídní učitelka Mgr. Soňa Vrabcová

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2020
Ročník
4

Turnaj ve vybíjené

Kategorie
Datum konání akce

V hodině tělesné výchovy jsme se zúčastnili s kamarády ze třetí třídy turnaje ve vybíjené. Užili jsme si skvělého zážitku v poměření sil. Hra byla napínavá a již nyní se těšíme na další společné sportovní zážitky.

Vložil/aGabriela Cardová – 8. listopad 2022

Milujeme naše město

Kategorie
Datum konání akce

Práce ve skupinách nám není cizí, ba naopak. Umíme pracovat spolu a tentokrát nad tématem Naše město. Během vlastivědné vycházky jsme načerpali inspiraci a pak společnými silami vytvořili krásné plakáty.

Vložil/aGabriela Cardová – 20. září 2022

Malujeme nohama a ústy - netradiční VV

Kategorie
Datum konání akce

Krásné setkání po prázdninách jsme společnými silami obohatili v hodině výtvarné výchovy. Zkusili jsme malovat poněkud netradičně. Zapojili jsme nohy nebo ústa, případně jsme obrázek vytvářeli v kombinaci obojího. Nezapomněli jsme při tom vzpomenout handicap lidí, kteří mají sníženou mobilitu, či omezené možnosti využití rukou. Práce se nám povedla a užili jsme spoustu zajímavých zkušeností.

Vložil/aGabriela Cardová – 20. září 2022

VÝZVA - KAMPAŇ OBYČEJNÉHO HRDINSTVÍ

Datum konání akce

Spolu s kamarády jsme se zúčastnili výzvy - Kampaň obyčejného hrdinství. Vyšli jsme společně do přírody, kde jsme plnili zadané úkoly. Prošli jsme zkouškou, zda jsme byli pozorní při exkurzi ve sběrném dvoře. Zkoušku jsme všichni obstáli na výbornou. Odměnou bylo opékání. Už se těšíme opět na společnou akci. :)

https://gabica.rajce.idnes.cz/VYZVA/

 

Vložil/aGabriela Cardová – 1. květen 2022