Přejít k hlavnímu obsahu

První třída (A)

Třídní učitelka Mgr. Naděžda Novotná

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2023
Ročník
1

Hurá, sníh:-)

Kategorie
Datum konání akce

Přijel k nám bílý kůň, zasypal nám celý dvůr...a nejen dvůr, ale i město, pole, zahrady, svahy...k obrovské radosti dětí jsme neváhali a vyrazili po obědě na Gothard, abychom ten sníh pořádně vyzkoušeli:-)

Vložil/aEva Antony – 28. listopad 2023

1.A si poslední podzimní měsíc užila

Kategorie
Datum konání akce

S prvními sněhovými vločkami (kterých se děti nemohly dočkat) se nám hlásí zima a končí nám tak období plné barev a padajícího listí. Co že jsme to v tom listopadu všechno dělali? Připomněli si svátek Dušiček a porovnali ho s Halloweenem, vyrobili jsme si taky různé masky. Pak jsme zavítali do DDM na keramickou dílnu, která děti moc bavila a teď už jen čekáme, až se nám naše výrobky hezky vysuší a vypálí, aby si je děti mohly odnést domů. Moc děkujeme také hořickým hasičům, kteří se nás moc hezky ujali a provedli nás místní hasičskou zbrojnicí.

Vložil/aEva Antony – 26. listopad 2023

Halloween v družině 1.A

Kategorie
Datum konání akce

Dny se pomalu krátí, začal nám dušičkový čas. S dětmi jsme si připomněli, proč vlastně Dušičky slavíme, odkud k nám přišel Halloween a jak si své zemřelé připomínají lidé v různých zemích. A také jsme hodně vyráběli...strašidelnou pavučinku, netopýra, strašidýlka...všem družinovým dětem jsme na hořickém zámku připravili strašidelnou stezku, která se dětem moc líbila. Halloween jsme zakončili setkáním s Drákulou, Batmanem a Bílou paní:-)

Vložil/aEva Antony – 31. říjen 2023

1.A uklízí přírodu

Kategorie
Datum konání akce

Při našich toulkách přírodou často narážíme na spoustu odpadků povalujících se v trávě, křoví, všude kolem nás....naše prvňáčky to nenechalo lhostejné a přišly s nápadem, abychom přírodě trochu ulehčili a že tedy půjdeme sbírat odpadky. Dnes nám počasí přálo, a tak jsme vyrazili. Uklízeli jsme na sídlišti Pod Lipou a na Gothardě. A za malou chviličku jsme našli spoustu odpadků - nejvíc plastů a plechovek...vše jsme řádně roztřídili do kontejnerů u fotbalového hřiště. Děti si zaslouží velkou pochvalu, jsou to šikulky:-)

Vložil/aEva Antony – 10. říjen 2023